En Dikkat Çekici Sonbahar Saç Modelleri

En Dikkat Çekici Sonbahar Saç Modelleri
8 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 745 kez okundu.

Trend Sonbahar Saç Stilleri 

Mevsimlere göre nasıl giyim tarzımızda değişiklik yapıyorsanız; aynı değişimi saçlarımızda da yapmalıyız. Zira mevsime en güzel gidecek saç modeli; bizi daha zarif ve çekici gösterecektir. Bu yüzden mevsim öncesinde yeni sezon için saçlarımızı hazırlamalı ve yeni mevsime bu şekilde daha modern bir halde girmeliyiz.

Sonbahar aylarında da bu döneme uygun olan saç modellerini tercih etmemiz gerekiyor. Sezonun trendlerini de takip ederek, o yılın Sonbahar aylarında hangi saç stilleri moda ise; onların içerisinden bir seçimde bulunmalıyız. Bu şekilde giyim tarzımız ve Sonbahar makyajımız ile bir bütünlük elde etmemiz daha kolay bir hale gelecektir. 2016 Sonbahar dönemi için en uygun saç modelleri arasında; küt kesim, kakül formları ve androjen stil gibi birçok farklı saç modeli yer alıyor.

Romantik Küt Kesim

Kulak hizasına kadar uzanan boyu ile dikkat çeken küt saçlar; Sonbahara uygun romantik bir tarz oluşturmanıza yardımcı oluyor. Romantik görünümü ile dikkat çeken bu küt saçlardaki kakül de daha feminen bir hava yakalamanıza olanak sağlıyor.

modern-kut-sac-modeli

Modern bir görünüm ve büyük bir yenilik istiyorsanız, bu tarz küt saç modelleri tüm dikkatleri üzerinize çekecektir.

2017-kut-sac-modeli

2017 yılında da küt saç modelleri, dalgalı ve hafif asimetrik dokunuşları ile saç trendleri arasında yer almaya devam edecek.

miranda-kerr-kut-sac-modeli

Miranda Kerr, ünlü modeller arasında tercihini küt kesimden yana kullanan bayanlar arasında.

Pixie Kesim

Günden güne hızla büyüyen androjen saç stili, 2016 Sonbaharının da trendleri arasında yer alıyor. Cinsiyetsiz modanın karşımıza çıkardığı bu saç stili ile siz de yeni sezonda tarz görüneceksiniz.

miley-cyrus-pixie-sac-kesimi

Miley Cyrus’u uzun saçları ile hatırlayan çok az kişi vardır. Yeni pixie saç modeli ile yaptığı çıkış onu bugünlere getirdi.

rihanna-pixie-sac-modeli

Rihanna da kliplerinde ve günlük yaşantısında pixie saç kesimini tercih eden ünlüler arasında bulunuyor.

ruby-rose-pixie-sac-modeli

Ruby Rose, sosyal medyada büyük bri takipçi kitlesine sahip. Takipçileri de saçlarını onun gibi pixie modelinde yaptırıyor.

Kişiye Özel Stil

Sonbahar saç stilleri içerisinde yer alan kişiselleştirilmiş saç modeli; kişiye özel saç stili olarak dikkat çekiyor. Mikro kakülleri ve asimetrik kesimi tercih ederek, siz de kendi karakterinize göre farklı bir saç kesimi elde edebilirsiniz.

Aslan Yelesi

Retro modasının günümüze uyarlanmış olan aslan yelesi tarzı; 2016 Sonbaharında dikkat çekiyor. Birçok ünlü ismin de tercih ettiği modern aslan yelesi; daha birkaç yıl hüküm sürecek gibi duruyor.

2017-aslan-yelesi-sac-modeli

Aslan yelesi saç modelleri tekrar moda olmaya başladı. Yukarıdaki örneğimizde olduğu gibi ünlüler de rağbet göstermeye başlıyor. Büyük bir moda akımı olabilir.

Aşırı Uzun Saçlar

Sonbaharda hep kısa saç stilleri mi trend dediğinizi adeta duyar gibiyim. Merak etmeyin; uzun saçlara sahip olmak isteyenler için de, 2016 Sonbaharında trend saç stili yer alıyor. Hatta bu sizin istediğiniz uzunluktan daha da uzun. Ekstra uzun saçlar; 2016 Sonbaharının en dikkat çekici saç modelleri arasında bulunuyor.

bayan-uzun-sac-modeli

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git