Emma Watson Neden Kırmızı Ruju Tercih Ediyor

Emma Watson Neden Kırmızı Ruju Tercih Ediyor

Kırmızı ruj denilince akla ilk gelen ünlüler arasında Emma Watson yer alıyor. Peki ya Emma Watson’un bu ruju tercih etmesindeki sebep ne? Neden acaba kırmızı ruju sıklıkla kullanıyor? Aslında Emmat Watson ten rengi açık bir bayan olduğu için, kırmızı ruj ile vurguyu yapıyor ve bu şekilde etkileyici görünüme kavuşuyor. Yani kırmızı ruj ile dikkatleri üzerine çeken ve dudaklarını ön plana çıkaran ünlülerden desek yanlış olmaz. Bu yüzden onu pek sık kırmızı ruj sürmüş hali ile görüyoruz. Ancak genelde doğal olmayı seven ve doğallıktan yana bir tavır takınan ünlüler arasında yer alıyor. Genelde makyajında pek fazla ağır malzemeler kullanmıyor ve en fazla dikkat çeken noktanın da kırmızı ruju olmasına yardımcı oluyor.

Kırmızı Ruj Rengi Emma Watson

 

Emma Watson’a kırmızı ruj renginin bu kadar yakışmasının sebebi; hem ten renginin açık olması, hem de kendisini olabildiğince doğal göstermesidir. Giydiği kıyafetlerden elbiselere, seçtiği saç stiline kadar her şeyi olabildiğince doğal seviyede tutan Emma Watson; kırmızı rujda patlamayı gösteriyor. Bu yüzden de ona kırmızı ruj gerçekten çok yakışıyor. Kırmızı ruju bu kadar çok kullanıyor ama belki de en doğru şekilde kullanan ünlüler arasında yer alıyor.

Emma Watson kırmızı ruj rengi sayesinde girdiği her ortamda anında dikkat çekiyor. Özellikle kırmızı halıda poz verirken onu kırmızı, bordo gibi koyu renk rujlarla pek sık görmekteyiz. Makyajını ise olabildiğince açık renkte yapıyor ve koyu ruju da bu şekilde ön plana çıkarıyor.

Nude Ruj Rengi Emma Watson

Bordo ve Nude Tonlarını Da Tercih Ediyor 

Emma Watson sokak stilinde kırmızı rujun yanı sıra; bordo ve nude tonlarını da pek sık tercih ediyor. Ancak özel gün ve gecelerde kesinlikle kırmızı ruj sürüyor ve bu şekilde dikkati dudaklarına çekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git