Emel Özkızıltaş Saç Modeli ve Rengi

Emel Özkızıltaş Saç Modeli ve Rengi 

TV 8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim All Star yarışmacısı Emel Özkızıltaş; bir önceki yarışmada aldığı birincilik ile dikkatleri üzerine çekmişti. Sempatik ve içten tavırları ile milyonlarca hayranı bulunan Emel Özkızıltaş; diğer yarışmacılar arasında da en popüler kişi olarak karşımıza çıkıyor. Gerek giyim tarzı, gerek saç modeli, gerek tavırları ve gerekse de yaptığı danslarla herkesi etkilemeyi başaran güzel kadın; İşte Benim Stilim All Star yarışmasında da en iddialı yarışmacılar arasında yer alıyor. Emel Özkızıltaş saç modeli; genelde düz bir şekilde karşımıza çıkıyor. Ancak yarışma bir tarz yarışması olduğu için, giydiği elbise ve kıyafete göre yaptırdığı saç modelleri de farklılık gösterebiliyor.

Emel Özkızıltaş Toplu Saç Modeli

Emel Özkızıltaş saç stili; yarışmada zaman zaman topuzlu, zaman zaman dalgalı, zaman zaman kaküllü, zaman zaman düz ve zaman zaman da at kuyruğu şekillerinde karşımıza çıkıyor. Düşündüğü konsepte ve oluşturduğu giyim tarzına göre saç ve makyajını da en uygun şekilde yaptırıyor. Her ne kadar tarzı dönem dönem eleştirilse de; yarışmada kendisini en fazla geliştiren ve en sevilen yarışmacılar arasında yer alıyor.

Emel Özkızıltaş Düz Saç Modeli

Emel Özkızıltaş saç rengi; siyah olarak ekranlarda görülüyor. Siyah saçlarından ödün vermeyen güzel ve başarılı yarışmacı; yaptığı sempatik tavırlar, içten davranışı, zaman zaman duygusallaşması, kibar tavırları ve yaptığı danslar ile insanları kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.

Aşağıdaki galeride Emel Özkızıltaş saç modeli ve rengi ile alakalı görseller bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git