Elsa Hosk’tan En Rahat Sokak Stili

Elsa Hosk’tan En Rahat Sokak Stili

Victoria’a Secret’in buzlar kraliçesi lakabı ile özdeşleşmiş olan Elsa Hosk; her zaman için İskandinavya’nın minimalist ruhunu stiline yansıtmayı başarmıştır. Nisan ayının bir soğuyan, bir ısınan hava durumuna göre en uygun stil formülünü oluşturan Elsa Hosk; yaptığı sokak stili ile abartıdan uzak olmayı tercih ediyor. Ne olur ne olmaz düşüncesi ile mutlaka bu aylarda kazak giyen Victoria’s Secret’in dünyaca ünlü yıldızı Elsa Hosk; denim pantolonu da sokak stilinden eksik etmiyor. Sneaker ayakkabı ve bir tane de askılı retro çanta olarak sokağa çıkmak için bundan fazlasına gerek olmadığını herkese gösteriyor. Oluşturduğu güzel ve şık kombinler ile her zaman için bayanlara ilham kaynağı olmayı başarmış olan dünyaca ünlü top model; kadınların İlkbahar için oluşturacakları sokak stilinde abartıya kaçmalarına gerek olmadığını da açık bir şekilde gösteriyor.

Elsa Hosk Sokak Stili

Elsa Hosk’un İlkbahar için oluşturduğu sokak stilinde dikkat çeken en önemli nokta ise; aslında gerçek çekiciliğin ve güzelliğin doğallıktan yana olduğudur. Oluşturduğu kombin ile bayanlara adeta mesaj yollayan Elsa Hosk; sadeleşmeden yana bir tavır takınıyor. Kafa karıştıran ve insanları tereddütte bırakan kombinlerin yer olduğunu açık bir şekilde gösteren dünyaca ünlü yıldız, İlkbahar’da giydiği kıyafetlerle de sürekli değişen hava durumu karşısında da ne kadar temkinli olduğunu ifade ediyor.

Elsa Hosk Sokak Kombini

Victoria’s Secret’in İskandinav güzeli olan Elsa Hosk; güneş gözlüğünü de yanından ayırmıyor. Duruma göre eğer hava açık ve güneşli ile bu gözlükleri kullanıyor. Dışarıya çıkarken hava kapalı olsa bile; ne olur ne olmaz diye güneş gözlüklerini çantasından ayırmıyor. Nisan ayı için aslında bayanların önlem alarak kombin oluşturmaları gerektiğine oluşturduğu sokak stili ile vurgu yapıyor. moda haberleri bölümümüzde ünlülerin en son tarzı ve hali hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Aşağıdaki galeride Elsa Hosk’un Nisan ayı için oluşturduğu sokak stili örnekleri yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git