Dünyanın En Pahalı Tasarımları Neler Mi? 

Dünyanın En Pahalı Tasarımları Neler Mi? 
4 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 622 kez okundu.

Dünyanın En Pahalı 7 Tasarımı 

Dünyanın en pahalı giysilerini Enmodabox.com olarak sizlere aktaracağız. Milyon dolarlarla karşımıza çıkan bu parçalar; dünyanın ünlü isimlerinin üzerinde gördüğümüz; ancak acaba fiyatı ne kadardır deyip de tahmin edemediğimiz giysiler olarak dikkat çekiyor. Dünyanın en pahalı ürünleri arasında yalnızca giysiler değil; muhteşem bir bikini tasarımı da yer alıyor. Dilerseniz şimdi sizlere dünyanın en pahalı 7 tasarımını aktaralım.

Marilyn Monroe Elbisesi – 4,6 Milyon Dolar 

Marilyn Monroe tarafından bir filmde giyilmiş olan bu beyaz elbise; 4,6 Milyon Dolarlık fiyatı ile dikkat çekiyor.

Debbie Reynold’un unutulmaz kostüm ve aksesuar koleksiyonu içerisinde yer alan bu beyaz elbise ile Marilyn Monroe karşımıza çıkmıştı. Fiyatı 4,6 Milyon Dolar olan bu beyaz renkli adeta uçuş uçuş olan tasarımı Marilyn Monroe; 1995 yapımı Yaz Bekarı filminde giymişti. Bu elbise müzayede de 4,6 Milyon Dolara alıcısına kavuştu.

Siyah Elmas Elbise – 5,5 Milyon Dolar 

Siyah ve beyaz elmaslarla tasarlanmış olan bu elbise; Kiev’de görücüye çıkmıştır ve fiyatı 5,5 Milyon Dolardır.

Debbie Wingham tarafından dizayn edilmiş olan siyah renkte elmas işlemeli olan bu şık elbise, Kiev’de moda gösterisinde görücüye çıkmıştı. 1000 tane siyah ve beyaz elmas ile tasarlanmış olan bu elbisenin yapımının 6 ay kadar sürdüğü belirtilmişti. Bu şahane elbisenin fiyatı ise dudak uçuklatıyor ve 5,5 Milyon Dolarlık fiyatıyla karşımızda oluyor.

Scott Henshall Elmas Elbise – 9 Milyon Dolar 

Scott Henshall tarafından “Örümcek Adam” filminin galasında giyilmiş olan bu mini elbise; 9 Milyon Dolarlık fiyatı ile dikkat çekiyor.

Yaklaşık 3000 adet elmas ile süslenmiş olan bu şık elbise; Samantha Mumba tarafından, “Örümcek Adam” adlı filmin galasında giyilmişti. Bu elbisenin fiyatı ise herkesi şaşırtmaya yetiyor, 9 Milyon Dolar.

Red Hot Fantasy – 15 Milyon Dolar 

Victoria Secret için tasarlanmış olan bu kırmızı renkte elmaslarla ve Swaroski kristalleriyle süslenmiş olan bikinin fiyatı; 15 Milyon Dolardır.

Dünyanın ünlü moda tasarımcısı Susan Rosen tarafından Victoria Secret için tasarlamış olan bu kırmızı renkli iç çamaşırı; 15 Milyon Dolarlık fiyatıyla herkesi şoke ediyor. Üzerinde 1300 adet değerli taş bulunduğu aktarılan bu sütyenin yapımı 370 saat sürmüş.

Debbie Wingham Abaya Elbise – 17,6 Milyon Dolar 

Debbie Wingham tarafından tasarlanmış olan bu elbise; Müslümanların aba kıyafetinden esinlenilerek oluşturulmuştur. Fiyatı ise; 17,6 Milyon Dolar.

17,6 Milyon Dolarlık fiyatı ile dikkat çeken bu elbise; İngiliz moda tasarımcısı Debbie Wingham tarafından tasarlanmıştır. Müslümanların aba giysisinden esinlenilerek tasarlamış olan bu parçada; 50 adet beyaz, 50 adet de siyah elmas yer alıyor.

Elmas Bikini – 30 Milyon Dolar 

150 karat ağırlığında pırlanta ve 30 karat zümrüt ile dizayn edilmiş olan bu bikini; 30 Milyon Dolar bedelinde.

Dünyanın en pahalı tasarımları içerisinde bir bikini de yer alıyor. Peki ya 150 karat ağırlığında pırlanta ve 30 karat ağırlığında zümrüt ile tasarlanmış olan bu bikinin fiyatı ne kadar dersiniz? Tiger Wood tarafından satın alınan bu bikininin fiyatının 30 milyon dolar olduğu ifade ediliyor.

Nightingale Of Kuala Lumpur – 30 Milyon Dolar 

Şifon, tafta, saten, 70 karat elmas ve Swarovski’nin kristalleri ile tasarlanmış olan bu elbisenin fiyatı; 30 Milyon Dolar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git