Dolunay Dizisi Nazlı Saç Modeli ve Rengi

Dolunay Özge Gürel Saç Stili

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan “Dolunay” dizisinin en gözde karakteri Nazlı’nın saç modeli ve rengi ile alakalı araştırmalar yaptık. Güzelliği ile büyüleyen ve daha önce farklı dizilerde aldığı roller ve bu rollerdeki başarısı ile gönüllerde taht kurmayı başaran Özge Gürel; Dolunay dizisinde Nazlı karakterine can veriyor ve buradaki tavrıyla da dikkatleri çekiyor. Dolunay Nazlı saç modeli ile adeta genç kızların sevgilisi olurken, farklı saç stillerini de farklı bölümlerde kullanmayı ihmal etmiyor.

dolunay nazlı saç modeli

Dizinin makyaj ve saç stillerinden sorumlu ekibi herkese olduğu gibi Özge Gürel’e de gerekli özeni gösteriyor ve onun cool bir tarza sahip olmasında şüphesiz ki büyük bir paya sahip oluyor. Dolunay Özge Gürel saç stilleri ile hangi tarzlara hangi saç modellerinin ve renklerinin iyi gittiğini de gözler önüne seriyor. Genelde koyu tonlardaki saçları ile kara kaşlı, kara gözlü diye tabir edilen bir görünüm yansıtan Nazlı karakteri; kumral saç rengini de bazı bölümlerde kullanıyor.

dolunay nazlı saç rengi

Dolunay Nazlı saç modeli ve rengi ile 20 ila 30’lu yaşlardaki genç kızlara ilham kaynağı olurken, onlara saç stilinin doğru tercihi ile nasıl trend olunabileceği konusunda da adeta ders veriyor. Tabi bunda Dolunay dizisinin teknik ekibinin büyük bir rol oynadığını ve onların becerisi ile trend tarzın ortaya çıktığını hatırlatalım. Zaman zaman uzun dalgalı saçları, zaman zaman topladığı kısa ve 2 tarafından buklelerin sarktığı saç modelleri ile etkileyici bir Nazlı karakterini karşımıza çıkarıyorlar.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git