Dolge&Gabbana’dan Tropik Esintiler

2017 İlkbahar/Yaz Dolge&Gabbana Koleksiyonu 

Yeni yıl için moda haftalarında görücüye çıkan tasarımlar birer birer devam ederken; Dolce&Gabbana da, 2017 yılı bahar tasarımlarıyla görücüye çıkan markalar arasında yer aldı. Milano’da düzenlenen İlkbahar-Yaz moda haftasının ikinci gününde podyumda sahne alan Dolge&Gabbana; büyük bir yankı uyandırdı. Podyumda, eşsiz tasarımlarıyla geniş bir yankı uyandıran markanın; özellikle tropik havası görülmeye değerdi. Enmodabox.com olarak Milano Moda Haftası’na damga vuran Dolge&Gabbana tasarımlarını karşınıza çıkarıyoruz.

İlkbahar-Yaz 2017 kapsamında Milano’da düzenlenen moda haftasının ikinci gününde; Dolge&Gabbana şov vardı. Podyumda sahne alan markanın eşsiz tasarımları büyük bir ilgi gördü. 2017 yılı baharının oldukça canlı ve eğlenceli geçeceğine dair işaretler veren Dolge&Gabbana; tropik esintiler sergiledi. Yenilik yapmayı da ihmal etmeyen ve her dönem kendisini yenileyen markaların başında gelen Dolge&Gabbana; balık desenli elbiseleri, romantik detayları ve şık tasarımları ile modaya yön vermeyi sürdürdü.

dolcegabbana-dantelli-transparan-elbise-2017

Milano’da Dolge&Gabbana Rüzgarı

207 İlkbahar-Yaz Milano Moda Haftası’nda karşımıza çıkan Dolge&Gabbana’nın koleksiyonun ilk olarak karpuz kollu trend karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra çiçek deseni ve işlemesi de yine markanın 2017 yılı tasarımlarında dikkat çekiyor. Püskül ve fırfır gibi detayları da ihmal etmeyen marka; yeni yılın oldukça hareketli ve ışıltılı geçeceğini de haber veriyor. Defilede markanın saçlar için tasarlamış olduğu aksesuarlar ise muazzam. Çiçekler, taçlar ve saç bantları ile görsel bir şölen sunan marka; saçların nasıl daha modern ve şık görüneceği konusunda bayanlara da ipuçları sunuyor.

Milano Moda Haftası’nda, eşsiz tasarımları ile adından söz ettirmeyi başaran Dolge&Gabbana; 2017 yılının İlkbahar ve Yaz aylarında da bayanlara trend görünme fırsatı veriyor. Markanın Milano’da sergilediği defileden bazı kareler; galerimizde yer alıyor. Galerimize göz atarak, siz de markanın yeni yıl tasarımlarıyla alakalı fikir edinebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git