Dolce&Gabbana’nın En İyi 5 Ayakkabısı

Dolce&Gabbana’nın En İyi 5 Ayakkabısı
2 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 568 kez okundu.

Dolce&Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı

Dünyaca ünlü marka Dolce&Gabbana; tasarımları ile herkese şık ve zarif bir görünüm sunuyor. Özellikle yeni sezon ürünleriyle bir hali popüler olan marka, ayakkabılarındaki şıklığı ve rahatlığıyla da dikkat çekiyor. Dolce&Gabbana’nın en iyi, en rahat ve en şık 5 ayakkabısını sizler için araştırdık. Enmodabox.com farkıyla markanın en güzel ayakkabı tasarımları hakkında fikir edineceksiniz.

Rahatlığı ve şıklığı ile dikkat çeken Dolce&Gabbana ayakkabı modelleri; fiyatlarının bütçeye uygun olmasıyla da ön plana çıkıyor. Herkesin bütçesi doğrultusunda hareket ederek, markanın en rahat ve en güzel ayakkabılarına sahip olması mümkündür. 2017 yılında da birbirinden şık ve zarif ayakkabı tasarımlarına imza atan markanın en güzel 5 ayakkabısını sizler için derledik, şimdi bunlara göz atalım.

İtalyan Topuklu Modeller

İtalyan topuğu ile eşsiz bir güzellik sunan Dolce&Gabbana 2017 İlkbahar-Yaz ayakkabı tasarımı… 

Eğer İtalyan modası tutkunuysanız, Dolce&Gabbana’nın eşsiz İtalyan topuklu tasarımlarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Kalın topuklu yapısı ve püskül detayı ile dikkat çeken tasarımlar; özel davetler için bulunmaz bir fırsat. Yazın ise, koyu yeşil rengi ile dikkat çeken topuklu sandaletler tercih edilebilir. Kalın topuğuna rağmen, zarif yapısı ile dikkat çeken bu ayakkabılar sizi oldukça cool gösterecek.

Kırmızı Renkli Modeller

Hiçbir zaman modası eskimeyen, 2017 İlkbahar-Yaz Dolce&Gabbana kırmızı ayakkabı modeli… 

Aşkı, tutkuyu, sevgiyi temsil eden kırmızı, Dolce&Gabbana’nın ayakkabı tasarımlarında da kendisini gösteriyor ve markanın en iyi 5 ayakkabı tasarımı içerisinde, kırmızı renkli ayakkabılar da yerini alıyor. Ayakkabı altında topuğun birleştiği bölüm oldukça dikkat çekici bir hal alırken, ince işlemeleri ile cazibenizin tavan yapmasına da yardımcı oluyor.

Parıltılı Bir Duruş

Işıltıyı ve gösterişi sevenlere özel, Dolce&Gabbana 2017 İlkbahar-Yaz şeffaf ayakkabı modeli… 

Kadınların feminist ruhunu ortaya koyan ve parıltısı ile dikkat çekici bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olan Dolce&Gabbana ayakkabıları, en güzel ve en şık 5 tasarım arasında bulunuyor. Işıltılı adımlarla göz önüne gelmenize yardımcı olan bu modeller; özellikle de önemli organizasyonlarda ön plana çıkmanıza olanak tanıyacak.

Puantiyeli Ayakkabı Tasarımları

Puantiyeli tasarımı ile oldukça şık ve zarif, aynı zamanda da rahat 2017 İlkbahar-Yaz Dolce&Gabbana ayakkabı modeli… 

Dolgu topuğu ile özel davetlerde hem şık olmanıza, hem de platform topuğa oranla daha rahat hareket etmenize yardımcı olan Dolce&Gabbana puantiyeli ayakkabı tasarımları; markanın en fazla tercih gören ayakkabı modelleri arasında bulunuyor. Şeffaf dolgu topuğu ve tropikal esintisi ile dikkat çeken bu tasarımlar; sizi trend bir duruşa kavuşturacak.

Rahat ve Zarif Terlikler

Dolce&Gabbana rahat ve şık 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonundan, terlik ayakkabı modelleri… 

Dolce&Gabbana en iyi 5 ayakkabı modelinde son olarak karşımıza, yaz aylarında kullanabileceğiniz rahat ve şık terlikler çıkıyor. 2017 yazında da kendisini gösterecek olan bu terlikler; sizi oldukça cool bir duruşa kavuşturacak ve modern bir yapıda bürünmenizi sağlayacak. Markanın, 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan bu tasarımlar sayesinde oldukça rahat bir şekilde hareket edecek ve attığınız adımlardan emin olacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git