Derinin Cazibesi Sizi de Etkisi Altına Alacak

Derinin Cazibesi Sizi de Etkisi Altına Alacak

Deri detaylar her ne kadar da sert ve marjinal bir tarzın simgesi gibi görülse de, günümüz kadınları artının bunun böyle olmadığını herkese gösterdi. Gündüz ya da akşam fark etmeksizin; deri giymekten çekinmeyen hanımların ilk tercihleri arasında deri taytlar yer alıyor. Öyle ki, uzun çizmeler ya da kısa topuklu botlarla kombinledikleri deri taytlarını günün her saati tercih edebiliyorlar.

Siyah Deri Tayt Modeli

Fakat derinin cazibesi o kadar arttı ki, artık kadınlar tayttan fazlasını yapıyor ve özel gecelere hazırlanırken de deriden faydalanıyorlar. Örneğin standart askılı siyah bir elbisenin üzerine üst bedenlerini komple kaplayacak şekilde deri bir aksesuar takarak olayı farklı bir yere taşıyorlar. Bu şekilde sadece dikkat çekmiş olmuyorlar aynı zamanda kendi tarzlarını da yaratmış oluyorlar. Aynı durum deri etek – basic t-shirt ikilisi için de geçerlidir. Klasik bir görüntü vermek istiyorsanız; ince çorapla, daha sporlaştırmak istiyorsanız; koton çoraplarla kombin yapabileceğiniz deri eteklerinizi günü her saati giyebilirsiniz.

Bayan Siyah Deri Çizme Modeli

Baştan Aşağıya Kadar Deri 

Vücuduna güvenen hanımların komple deri elbiseleri tercih ettiklerini de belirtmekte fayda var. Doğru elbise doğru siluetle buluştuğu takdirde; bir sanatçının tablosu kadar eşsiz bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Üstelik bu tarz iddialı parçaları giydiğinizde; aynı iddianıza ayakkabı seçiminde de devam edebilirsiniz. Mesela gladyatör tarzı deri ayakkabılarınız girdiğiniz ortamda bakışların üzerinize kilitlenmesine sebep olacaktır. İddiayı severim diyorsanız; birkaç parça deri ürün gardırobunuzda mutlaka bulunmalıdır.

Galerimizde deri tasarımlarının yer aldığı farklı parçalar bulunuyor. Gerek ayakkabı, gerek çanta, gerek elbise, gerek etek, gerek tayt, gerek pantolon ve gerekse de ceketlerde deri ile dizayn edilmiş olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git