Deri Tayt, Uzun Kazak ve Çizme Kombini

Deri Tayt, Uzun Kazak ve Çizme Kombini
16 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.368 kez okundu.

Deri Tayt, Uzun Kazak ve Çizme Kombini 

Evet arkadaşlar bundan sonra bu köşemizde her hafta özel kombin sunacağız. Mevsim kış olduğu için ilk olarak deri tayt üzerine uzun kazak ve altına çizme giyilen bir kombin vereceğiz.

Deri Tayt Uzun Kazak ve Çizme Kombini

Deri Tayt Modası 

Deri taytlar; Sonbahar ve Kış mevsiminde birçok kadının tercihidir. Özellikle siyah ve lacivert renkli deri taytlar günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Vereceğimiz kombin için siz de siyah ya da lacivert renkli bir deri tayt satın alabilirsiniz. LC Waikiki ve Defacto mağazalarından istediğiniz deri tayt modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Deri Tayt Modelleri

Uzun Kazak Modelleri 

Kış mevsiminde bayanların en fazla tercih ettiği giyim parçaları arasında farklı model ve renkteki kazaklar yer almaktadır. Deri taytın üzerine bizim tercihimiz uzun kazak olacak. Bu sayede ön bölgeyi de biraz daha gösterişli bir hale getirmek mümkündür. Bu kombin için kısa kazakları tercih etmeniz; yanlış bir kombin yapmanıza yol açar. Deri taytın üzerine kırmızı, krem rengi, gri, siyah, sarı, mavi ya da lacivert renkte uzun kazak modeli tercih edebilirsiniz.

Uzun Kazak Modelleri

Çizme Modelleri 

Günlük gezmelerde tercih edeceğiniz bu kombin için en uygun tercih çizmeler olacaktır. Özellikle uzun çizmeler ile kombinde bütünlüğü elde edebilirsiniz. Daha şık görünmek ve boyunuzu uzun göstermek için; topuklu ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Ancak bizim bu kombinde ilk tercihimiz çizmeler olacak. Siyah, kahverengi, lacivert olacak şekilde koyu renk bir çizme satın alabilirsiniz.

Çizme Modelleri

Ceket Modelleri 

Bu kombinde dış giyim parçası olarak ceket modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. İsterseniz palto ya da kaban da giyebilirsiniz. Ancak ceket ile daha zarif bir görünüme kavuşmuş olacaksınız. Ceket boyunun kazak boyundan uzun olmamasına ve mümkünse daha kısa olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Ceket Modelleri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git