Deren Talu Podyuma Çıktı

Deren Talu Podyuma Çıktı
16 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.328 kez okundu.

Mercedes-Benz Moda Haftası’nda Deren Talu Podyumda Yer Aldı 

İstanbul’da Mercedes-Benz Fashion Week defileleri bütün hızıyla devam ediyor. Önceki gün Defne Samyeli ve Eren Talu’nun kızları Deren Talu da podyumdaki yerini aldı. Podyumda adeta fırtına gibi esen güzel model; dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Mercedes-Benz Moda Haftası’nda İstanbul’da podyuma çıkan Deren Talu; üzerinde Atıl Kutoğlu imzası taşıyan, minimal ve geometrik çizgilerle dolu, etnik lüksü çağrıştıran bir elbise taşıdı.

Deren Talu Büyük İlgi Gördü

Defne Samyeli ve Eren Talu’nun kızları Deren Talu; İstanbul’da düzenlenen Mercedes-Benz Moda Haftası’nda podyuma çıktı. Amerika’da oyunculuk eğitimini sürdüren, bir yandan da moda defilelerinde model olarak yer alan Deren; şahane fiziği ile herkesi kendisine hayran bıraktı. Duruşuyla da moda devlerinin ilgisini çeken Deren Talu; üzerinde etnik kökeni çağrıştıran ve özgün tasarımı ile dikkat çeken parçayı çok güzel taşıdı. İlkbahar-Yaz 2017 koleksiyonunda Atıl Kutoğlu tarafından tasarlanan etnik lüksü andıran ve geometrik çizgilerle harika bir şekilde dizayn edilmiş olan Deren Talu’nun taşıdığı elbise; modacıların büyük ilgisini çekti ve büyük bir beğeni topladı.

Güzel model Deren Talu’nun yanı sıra; Özge Ulusoy, Özlem Katipoğlu, Marlylise Larunsi ve Stephanie Keinprecht gibi isimler de bu özel gecede podyumdaki yerlerini aldı. 11 ila 15 Ekim arasında İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilen Mercedes-Benz Moda Haftası’nda yer alan ünlü modeller; taşıdıkları elbiseler ve muhteşem fizikleri ile modaya damga vurdular.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git