Demma Gvasalia’dan 2016 Sonbahar Balenciaga Ayakkabı Koleksiyonu

2016 Sonbahar Kış kreasyonları ve firmaların katalogları şekillenmeye başladı. Moda haftalarında gördüğümüz birbirinden farklı modelleri sizlerle buluşturuyoruz. Bu yazımızda ise moda haftalarından derlediğimiz 2016 yılına özel tasarlanan ve bir o kadar da ilginç olan ayakkabı modellerini inceleyeceğiz.

Moda tasarımcısı Demma Gvasalia tarafından oluşturulan Balenciaga koleksiyonu büyük yankı uyandırdı. Özellikle Demma Gvasalia’nın yeni bir boyut ve bakış açısı kazandırması ayakkabı tasarımcıları için büyük bir ilham kaynağı olabilir. Klişelerden uzak bir koleksiyon sergileyen usta tasarımcı özellikle iki veya üç ayakkabı modelinde sınırları zorlamış gibi gözüküyor.

Bu koleksiyonda kesinlikle 2016 yılının en ilginç tasarımlara sahip ayakkabılarını bulacaksınız. Tabi ki sadece bizim görüşlerimize göre değerlendirme yapmayın kendi görsel zevkinize göre Gvasalia’nın kreasyonunu inceleyebilirsiniz.

Kreasyon içerisinde özellikle topuklu ayakkabıların üstünlüğü bulunuyor. Farklı tasarım çalışmaları da topuklu ayakkabıları üzerine yapılmış.

2016 2017 Sonbahar Kış sezonu için tasarlanmış son moda ayakkabı tasarımları...

2016 2017 Sonbahar Kış sezonu için tasarlanmış son moda ayakkabı tasarımları…

Balenciaga koleksiyonundan derlediğimiz foto galeri aşağıda yer almaktadır. 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git