Dekorasyonda Yeni Moda: Modern Kanaviçeler

Dekorasyonda Yeni Moda: Modern Kanaviçeler

Modada nasıl hemen her sezon geriye dönüş varsa, aynı durum dekorasyonda da geçerlidir. Dekorasyonun en önemli adımlarından olan dekoratif ürünler artık cam vazolardan ya da manzara resimlerinden ibaret değil. Artık duvarları süsleyen ürünlerin adı kanaviçe. Üstelik eskiye göre son derece modern şekilde işlenmiş ve üzerinde bulunan resimlerin 3D görüntüsü verdiği bu kanaviçeleri sadece duvarlarınızda değil, dresuar ya da orta sehpa gibi sürekli kullandığınız alanlarda da değerlendirebilirsiniz.

Çiçek Desenli Kavaniçe Modelleri Yeni

İlk etapta demode bir fikir olduğunu düşünseniz de; bu modern kanaviçeleri mutlaka görmelisiniz. Özellikle de evinizde konforunuzdan ödün vermeden farklılık arıyorsanız, bu ürünler sizi mutlu edecektir. Zaten yapılan dekorasyonun şıklığı da rahatlığı da kişiye göre değişeceğinden bu el emeği olan kanaviçeler evinizin farklı bir hava bürünmesine yardımcı olacaktır. Keten etaminlerin üzerine dokunan ve son derece incelikli bir işçilik ile ortaya çıkarılan kanaviçelerin bulunduğu kasnaklar da son derece estetik bir görünüme sahip.

Duvara Asılan Kavaniçe Modelleri Son Moda

İster kendi botanik görüntünüzü kanaviçelere yansıtın ister esprili bir mesaj işletin hatta belki sevdiğiniz bir masal kahramanının görüntüsünü bile buraya yansıtabilirsiniz. Arzu ettiğiniz desenler üzerinden sipariş vereceğiniz kanaviçeleri evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilir hatta şıklığından şüphe etmezsiniz. Dekorasyonda farklılığa gitmek ve daha önce denemediğiniz bir şeyleri denemek istiyorsanız, evinizin köklü değişiklikleri bitip sıra dekoratif ürünlere geldiğinde listenize bu modern kanaviçeleri mutlaka eklemelisiniz.

Galerimize bakarak, en fazla kullanılan kavaniçe modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git