Dekorasyonda 2016 Yazına Damga Vuran Teraslar

Dekorasyonda 2016 Yazına Damga Vuran Teraslar

Dekoratif çalışmalar neticesinde evinin daha zarif ve daha modern bir görünüme kavuşmasını isteyen ev sahipleri; teras bölümlerinin olması durumunda daha da şanslı olacaklar. Genel olarak dubleks evlerde yer alan teraslar; 2016 yazında farklı ve modern dekoratif çalışmaların yürütülebilmesi için en önemli alan oluyor. Burada daha özgür ve yaz aylarının enerjisine uygun dekoratif çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Açık bir havanın olması nedeni ile bu bölüme havuz yaptırabilir, şezlonglarınızı da alarak bir yandan güneşlenip, bir yandan yüzebilirsiniz. Aynı zamanda duvarları da yeşil ve mavi gibi deniz ile ormanı çağrıştıran renklerle donatabilirsiniz. Bunun yanı sıra çiçekleri bu bölümde kullanarak, daha otantik bir alan da elde edebilirsiniz. Yazın teras bölümünü kapatmak pek mantıklı olmasa da; etrafını çevirip, içerisinde klima kullanarak da bu alanı daha farklı bir şekle sokabilirsiniz. 2016 yazına damga vuran teraslardan ilham alarak, istediğiniz şekilde bu bölümü kullanabilirsiniz. Tabi bu biraz da sizin hayal dünyanız ile alakalı olacak. İşte trend 2016 teras dekorasyon önerileri

Minderleri Kullanarak Dekore Edebilirsiniz

Eğer yere yayılmayı ve bu şekilde daha rahat bir ortamda oturmayı istiyorsanız; minderlerle terasınızı dekore edebilirsiniz. Bu noktada renk seçimi sırasında kafanızdaki canlı renkleri kullanabilirsiniz. Pembe, turuncu, kırmızı, mavi ve yeşil gibi renklerle tasarlanmış olan minderleri tercih ederek, yazın coşkusunu terasınıza getirebilirsiniz.

Koltuklarla Rahat ve Ferah Bir Ortam

Eğer koltuk tercih edecekseniz; terasta mutlaka rahat koltukları kullanmanız gerekiyor. Evin salonunda olan koltuklarını kafanızdan çıkarın. Tamamen salaş ve az yer kaplayan koltukları kullanın. Yazın parti vereceğiniz zaman bu sayede evin terasını da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir Masa İki Sandalye İle Teras Dekorasyonu

Eğer evinizin terası yeteri kadar küçük değil ise; sizin için en uygun masa ve sandalyelerden oluşan dekorasyon önerisi olacaktır. Sandalye yerine tabure de tercih edebilirsiniz. Terasın küçük olduğu evlerde; bir masa iki sandalye ile bu bölümü de kullanışlı bir hale getirebilir ve yazın eşinizle Pazar kahvaltılarınızı burada yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git