Defacto 2016 İlkbahar Yaz Bayan Tişört Modelleri

Defacto 2016 İlkbahar Yaz Bayan Tişört Modelleri

Dünyanın en kaliteli ve en başarılı markalarından bir tanesi olan Defacto; yazın da özel olarak tasarladığı giyim parçaları ile bayanları ihmal etmiyor. Markanın yaza özel olacak şekilde bayanlar için oluşturduğu tasarımlar içerisinde; tişörtler de yerini alıyor. Defacto 2016 İlkbahar Yaz bayan tişört modelleri sayesinde bayanlar sıra dışı bir görünüme kavuşma fırsatı elde ediyorlar. Her bayanın kendi tarzına ve bedenine göre aradığı tişört modelini bu markada bulması oldukça kolay bir hal almaktadır. Çünkü marka; gerek beden, gerek model ve gerekse de renk açısından çeşitliliği sunmaktadır. Aynı zamanda farklı fiyat aralıklarını da bayanlar bu marka ile karşılarında bulmaktadırlar. Fiyatları farklılık gösterdiği için de; her genç kız ve kadın, bütçesine uygun olan tişört modelini satın alabilmektedir. Zaten tişört fiyatları çok pahalı olmayan bu markadan 20 ya da 30 TL’ye istediğiniz tişörtü satın alabilirsiniz. Yazın oluşturacağınız birçok kombinde yerini alacak olan tişörtler; Defacto farkı ile daha modern ve daha şık bir biçimde üzerinizde duracak. Satın aldığınız Defacto tişörtünü bir başka markanın ya da yine Defacto’nun şortları ile kombin edebilirsiniz. Özellikle Bershka 2016 İlkbahar Yaz bayan şort modelleri ile Defacto’nun bayan tişörtlerini en güzel ve en zarif biçimde kombin etme fırsatı bulacaksınız.

Yazılı 2016 Defacto Tişört Modelleri

Defacto 2016 İlkbahar Yaz Bayan Tişört Fiyatları

Defacto 2016 İlkbahar Yaz bayan tişört fiyatları; ortalama 25 TL gibi bir rakam ile kadınların karşısına çıkmaktadır. Markada; 20 TL’ye de, 50 TL’ye de farklı motif ve renklerin yer aldığı birbirinden şık tişörtler yer almaktadır. Fiyatına bakarak aradığınız model tişörtü bu markada kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

leopar-desenli-defacto-bayan-tişört-modelleri 2016

Defacto’nun tişörtleri içerisinde düz ve tek renk modellerin yanı sıra, birkaç rengin bir arada olduğu ve çeşitli desenlerin yer aldığı baskılı tişörtler de bulunmaktadır.

En güzel ve en şık 2016 Defacto İlkbahar Yaz bayan tişört modelleri aşağıdaki galeride bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git