Defacto 2016 İlkbahar Yaz Bayan Pantolon Modelleri

Defacto 2016 İlkbahar Yaz Bayan Pantolon Modelleri

Defacto son yıllardaki hızlı büyümesini devam ettiriyor. Hem uygun fiyat hem de çok çeşit sunma anlayışına sahip olan Defacto, müşterilerini birçok açıdan mutlu etmeye devam ediyor. 2016 ilkbahar/yaz sezonu için tasarlanan bayan pantolon modelleri arasında; kot pantolonlar, keten pantolonlar, bol kesim pantolonlar, skinny pantolonlar, yüksek bel pantolonlar ve çok daha fazlası var.

Online satış imkanına da sahip olduğunuz Defacto markasında her renk, kesim, desen ve modelde pantolon modeli bulunuyor. Ön plana çıkan modelleri ise şu şekilde sıralayabiliriz;

Defacto 2016 Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Defacto 2016 yılı için birçok yüksek bel pantolon modeli tasarlamış durumda bulunuyor. Modellerin arasında sade tek renk pantolonlar bulunduğu gibi desenli yüksek bel pantolon modelleri de yer alıyor. Özellikle desenli modeller bu yazın moda trendleri arasında bulunuyor.

Defacto 2016 Kot Pantolon Modelleri

Kot pantolonun modası hiçbir zaman geçmeyecektir. Ama detayları ile her sene farklılaşmaktadır. Yırtık pantolon modası, farklı paça kesimleri ve renkleri ile her yıl birbirinden farklı Defacto kot pantolon modelleri raflarda yerini almaktadır.

Defacto 2016 Desenli Pantolon Modelleri

Bu yazın şüphesiz en büyük modalarından biri desenli pantolon modelleridir. Farklı tarzda desenlere sahip olan pantolonlar hem sizin görünümüzü değiştirirken hem de kombinlerinize farklı bir boyut kazandırabilir.

Defacto 2016 pantolon modellerinin fiyatları 19,99TL ile 99,99TL aralığında değişiklik gösteriyor. 250’den fazla pantolon modeli ile size birçok seçim şansı tanıyan Defacto’nun, internet üzerinden yaptığı satışlar ile de müşterilerine kolaylık sağlıyor.

Mağazada değişim imkanı da sunan Defacto, internet üzerinden aldıktan sonra hoşunuza gitmeyen ürünleri mağazada değiştirmenize izin veriyor. Bu birçok bayan için çok önemli bir konu. Çünkü internet üzerinden verilen siparişler sonucunda yaşanan beden problemleri çok sık görülüyor. Bedeninize uygun olmayan pantolon kolay bir şekilde mağazadan uygun bedeni ile değiştirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git