Chanelle Hayes’in Son Hali Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Chanelle Hayes’in Son Hali Görenleri Şaşkına Çeviriyor 

Bir zayıflayıp, bir şişmanlaması ile moda dünyasının gündemine adeta bomba gibi düşen 1987 doğumlu Chanelle Hayes’in son hali görenleri şaşırttı. Dünyaca ünlü TV yıldızı ve top model Chanelle Hayes; geçtiğimiz sene sevgilisi ile yollarını ayırdıktan sonra bir hayli kilo aldı. Yakın çevresinden edinilen bilgiye göre sevgilisinden ayrıldıktan sonra büyük bir yıkım yaşayan dünyaca ünlü yıldız kendisini yemeğe vermiş ve aşırı kilo almaya başlamış.

Chanelle Hayes'in Kilolu Hali

Yakın Arkadaşı Açıklama Yaptı 

Chanelle Hayes’in kilo almasındaki nedenler arasında tiroid problemlerinin bulunduğu ve depresyon ile birlikte bu kadar kilo aldığı gelen haberler arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü top modelin yakın dostu konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Chanelle geçtiğimiz yıl sevgilisinden ayrıldı ve bu yüzden çok zor günler geçirdi. Sevgilisi ile ayrıldığı için adeta bir yıkım yaşayan Chanelle; depresyona girdiği için kendisini yemeğe verdi. Yiyerek rahatlamaya çalıştı ve bu yüzden bu kadar kilo aldı” ifadelerini kullandı.

Chanelle Hayes'in Kilosu

Aşağıdaki galeride Chanelle Hayes’in son kilo almadan önceki hali ve aldıktan sonraki halini bulacaksınız. Moda haberleri ile sizi ülke ve dünya gündeminde meydana gelen önemli moda olaylarından haberdar etmeye devam edeceğiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git