Chanel’den Buse Terim’e Özel Davet

Chanel’den Buse Terim’e Özel Davet
9 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 977 kez okundu.

Chanel’den Buse Terim’e Özel Davet

Fransız markası Chanel; Buse Terim’e davet gönderdi. Türkiye’nin en fazla takip edilen moda ikonlarından bir tanesi olan Buse Terim; Chanel tarafından özel bir organizasyon için davet aldı.

Son dönemde moda tasarımları ile gündemden düşmeyen Buse Terim; Fransız moda devi Chanel’in de gözünden kaçmadı. Özel bir organizasyon için Fatih Terim’in ünlü moda tasarımcısı kızı Buse Terim’i Fransa’ya davet eden Chanel; modaya yön veren ünlü isimlerden oluşan bu davette Buse Terim’i de es geçmedi. Türkiye’den yalnızca Buse Terim’in Chanel tarafından Fransa’ya davet edilişi ise gözlerden kaçmadı. Volkan Bahçekapılı ile mutlu bir şekilde devam eden evliliğinin yanı sıra moda tutkusunu da kendi tasarımları ile açığa çıkaran Buse Terim; aldığı bu davetten ötürü bir hayli memnun olduğunu ifade etti.

Daha önce teknik direktör Fatih Terim’in kızı olarak tanıdığımız, şuanda ise moda dünyasında adından sıkça söz ettirmeyi başaran Buse Terim; aldığı davet ile alakalı resmi Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Bir Hayli Heyecanlandı

Dünyanın önde gelen Fransız markası Chanel’den aldığı daveti resmi Twitter hesabından takipçileri ile paylaşan Buse Terim; yaşadığı heyecanı da dile getirdi. Chanel parfümlerinin yaratıcısı olarak bilinen Oliver Polge’den modaya yön veren ünlü isimlerin yer alacağı özel bir organizasyon için Fransa’ya davet edilen Buse Terim’in; Fransa’nın güneyinde bulunan Grasse kasabasını ve markanın parfümlerini keşfedeceği gelen haberler arasında yer alıyor.

Moda haberleri bölümümüzde, dünyada ve Türkiye’de meydana gelen moda olayları hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git