Çeyizlik Oya Modelleri 2016

Çeyiz hazırlayacak olan gelin adayları; özellileri oya modelleri alanında oldukça yoğun çaba harcarlar. Havlu ve yazma kenarına işleyecekleri oyalar ile; bu tür nesneleri daha güzel ve görkemli bir hale getirirler. Çeyizlik oya modelleri arasından seçim yapacak olan bir gelin adayı; kendisinin en fazla beğendiği modeli uygulamalı, bir başkasının önerdiği ancak kendisinin beğenmediği modelden uzak durmalıdır. Zira havluyu ya da bir başka eşyayı ömür boyu kullanacak olan kendisidir. Tabi oya örneğinin işlenecek olan eşyanın boyuna göre olması da önemlidir. Bir yazma kenarına; boyutu açısından havlu kenarına işlenen oyayı işlemek pek mantıklı değildir. Aynı durum tam tersi için de geçerlidir. Çeyizlik oyalar her yıl olduğu gibi, 2016 yılı için de farklı modelleri ile bayanların karşılarına çıkıyor. Yılların geçmesi ile birlikte bu alanda daha farklı ve daha fazla örnek ortaya atılıyor. Genel olarak bayanların birbirleri ile alışveriş yaparak tedarik ettikleri oya örnekleri; internet üzerinde de kadınların karşısına çıkıyor. Evlenecek olan kızlar ve kadınlar; internet üzerinden gördükleri oyalar içerisinden beğendiklerini, istedikleri havlu ya da yazma kenarlarına işleme fırsatına sahip oluyorlar. Çeyizlik oya modelleri 2016 alanında yer alan çeşitlilik sayesinde; herkesin kendi tarzına ve zevkine uygun olan modeli bulması da oldukça kolay bir hale geliyor. Siz de bu modeller arasından tarzınıza uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

En Güzel Oya Modelleri 2016

Çeyiz düzecek olan gelin adaylarının karşısına çıkan çeyizlik oya modelleri 2016; yeni yılın modasına ve trendine uygun olacak şekilde bayanlarla buluşmaktadır. Türkiye’nin farklı coğrafi bölgelerinde, farklı oya örneklerini görmek de mümkündür. Bu konuda bayanlar birbirleri ile oya örneği alışverişinde bulundukları için; yeni modeller de hızla piyasaya yayılmaktadır. İnternet üzerinden de 2016 çeyizlik oya modellerinin resimlerini bularak, kendiniz için bir ya da birkaç tane beğenebilir ve hemen istediğiniz eşyanın kenarına işleyebilirsiniz.

Çeyizlik Oya Örnekleri 2016

Dünya evine girecek olan kızlar ve kadınlar; çeyizlik oya modelleri 2016 arasından seçim yaparken, iğne oyası mı, yoksa tığ oyası mı yapacaklarına da karar vermeli ve buna göre bir tercih yapmalıdırlar. Zira ikisi birbirinden farklıdır ve birisi daha zor, diğeri daha kolaydır; tabi zor olanın diğerine göre avantajlı yanı da vardır.

Aşağıda yer alan çeyizlik oya modelleri 2016 galerisine bakarak, en güzel çeyizlik oya modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz arkadaşlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git