Cengiz Abazoğlu Gelinlik Modelleri 2016

Cengiz Abazoğlu Gelinlik Modelleri 2016 

Modanın ünlü simalarından Cengiz Abazoğlu; birbirinden şık tasarımları ile birçok kadının hayallerini süsleyen parçalara imza atıyor. Gelinlik konusunda da gelin adaylarına yardımcı olan Cengiz Abazoğlu; 2016 yılına özel olarak tasarladığı gelinlikleri ile dikkat çekiyor. Cengiz Abazoğlu gelinlik modelleri genel olarak modern ve cesur çizgileri ile ön plana çıkmaktadır. 2016 yılına özel olarak tasarlanmış olan gelinliklerde de bu ayrıntılar yine gün yüzüne çıkıyor. Cengiz Abazoğlu’nun gelin adayları için özel olarak oluşturduğu gelinlikler arasında gösterişli modeller de fazlası ile dikkat çekiyor. Cengiz Abazoğlu gelinlik modelleri 2016 tasarımları içerisinde; taşlı, işlemeli ve dantelli başta olmak üzere birçok farklı ve gösterişli gelinlik modeli yer almaktadır. Mini gelinlik modelleri 2016 arasında da Cengiz Abazoğlu imzası taşıyan birçok farklı modelde gelinlik vardır. Cesur bir giyim tarzına sahip olan gelin adaylarını da düşünen Cengiz Abazoğlu; derin göğüs ve sırt dekolteli, yırtmaçlı gelinlikleri ile ön plana çıkmaktadır. Farklı tarzlardan gelin adaylarının aradıkları gelinlikleri; dünyaca ünlü moda tasarımcısının gelinlik koleksiyonlarında bulması mümkün olmaktadır.

Yırtmaçlı 2016 Cengiz Abazoğlu Gelinlik Modelleri

Cengiz Abazoğlu gelinlik modelleri 2016 koleksiyonlarında; modern çizgileri ile dikkat çeken gelinlikler yer almaktadır. Bu sayede gelin adaylarının modern yaşama ayak uydurmaları da kolay bir hale gelmektedir. Düğününde en güzel olmak ve damat adayının yanına yakışmak isteyen gelin adayları; dünyaca ünlü moda tasarımcısının elinden çıkan gelinlikleri tercih etmektedir.

Straplez 2016 Cengiz Abazoğlu Gelinlik Modelleri

Cengiz Abazoğlu gelinlik modelleri 2016 ile siz de hayalini kurduğunuz gibi bir düğün geçirme fırsatı bulacaksınız. Giyeceğiniz en güzel ve en şık gelinlik ile herkesin sizden bahsetmesine de yardımcı olmuş olacaksınız.

Aşağıdaki galeride yer alan 2016 Cengiz Abazoğlu gelinlik modelleri arasından kendi tarzınız ve vücudunuz için iyi bir seçimde bulunabilirsiniz arkadaşlar.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git