Ceket Çanta Kombinleri

Ceket Çanta Kombinleri 

Haftanın kombininde bu hafta sizlere ceket ve çantaların nasıl kombin edilerek, şık bir tarz elde edileceğiniz aktaracağız. Özellikle iş hayatında olan birçok kadın ceket giydiği için, uygun çantaları kombin ederken büyük hatalar yapıyor. Ortaya da kötü bir görünüm çıkıyor. Bu yüzden bu haftaki kombinde buna yer vermek istedik. Ceket çanta kombini yapacak olan bayanların dikkat etmeleri gereken en önemli nokta; çantanın boyutuna ve ceketin boyuna bakmalarıdır.

Tesettür Ceket ve Çanta Kombinleri 2016

Deri Ceket Çanta Kombini 

Eğer deri ceket giyecekseniz; kola takılan çantaları tercih etmeniz gerekiyor. Bu ceketlerle ele alınan ufak çantalardan mutlaka uzak durmalısınız. Zira tarzınız ile alakasız bir görünüm ortaya çıkar. Bu arada kola takılan çantanın da; biraz daha spora kaçan bir model olması gerekiyor. Biraz bavulumsu görünüme sahip olan çantaları tercih edebilirsiniz. Standart boyda bir deri ceket ile bu tür çantaları kombinleyebilirsiniz; fakat ceketin boyu biraz daha uzun ise, yine kola takılan spor görünümlü daha küçük çantaları tercih etmelisiniz.

Trençkot Ceket Çanta Kombini 

Özellikle son yıllarda birçok kadın trençkot ceketleri tercih ediyor. Günlük gezmelerde sıklıkla kullanılan trençkot ceketlerin yanı sıra tercih edeceğiniz çanta seçiminde; ceketin boyunu dikkate almalısınız. Eğer ceketin boyu kısa ise; sırt çantaları en güzel tercih olacaktır. Eğer trençkot ceketin boyu uzun ise; küçük bir sapı bulunan elde tutulan çantaları tercih edebilirsiniz.

Kaşe Ceket Çanta Kombini 

Kaşe ceketlere merak salan hanımların da tercih edecekleri çantalara özen göstermeleri gerekiyor. Eğer ceketin boyu uzun ise; elde tutulan küçük ve şık bir çanta tercih edilmelidir. Eğer kaşe ceketlerin boyu kısa ise; sırt çantası tercih edebilirsiniz. Bu arada düğmeli kaşe ceketler ile de sırt çantaları oldukça hoş bir duruş sergilemektedir. Bu şekilde sportif bir görünüm de açığa çıkacaktır. Daha spor görünüm arayan hanımlar bu tür ceket çanta kombini tercih edebilirler.

Şişme Ceket Çanta Kombini 

Şişme ceket ile tercih edeceğiniz çanta; mutlaka bir sırf çantası olmalıdır. Ceketin boyu bu noktada önem arz etmemektedir.

Blazer Ceket Çanta Kombini 

Şık ve modern bir görünüm arayanların tercihi olan blazer ceketler ile hanımlar daha şık çantalara yönelmelidirler. Eğer ceket kısa ise; kola fazla büyük olmayan, ancak dikkat çeken bir çanta tercih edilmelidir. Seçilen blazer ceketin boyu uzun ise; ele alınan, boyutu biraz daha büyük olan bir çanta tercih edilmelidir. Bu noktada elinize büyük bir cüzdan da alabilirsiniz.

Süet Ceket Çanta Kombini 

Süet modasına uyum sağlamak isteyen ve bu yüzden de süet ceket modelleri arasından seçim yapan kadınlar; yine ceketin uzunluğuna göre seçim yapmalıdırlar. Ceket uzun ise sırt çantası yine makuldür. Ancak kısa bir süet ceket tercih edilecek ise; çapraz gelen küçük bir çanta tercih edilmelidir.

Kaşe Ceket Çanta Kombinleri

Bir bayanın giyimde bütünlüğü elde etmesi için; seçtiği çanta modelinin de oluşturduğu kombin ile uyumlu olması gerekmektedir. Ceket giymek isteyen hanımlara; seçecekleri çanta konusunda yardımcı olabildiysek; ne mutlu bize…

Aşağıdaki galeride en şık ve en zarif çanta ceket kombinleri yer almaktadır.

 

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git