Catherine Zeta Jones Saç Modeli ve Rengi

Catherine Zeta Jones Saç Modeli ve Rengi

Galler doğumlu tecrübeli oyuncu Catherine Zeta Jones; ilerleyen yaşına rağmen hala tarzı ile en fazla konuşulan ünlüler arasında yerini alıyor. 25 Eylü 1969 doğumlu başarılı sinema oyuncusu Catherine Zeta Jones; birçok filmde aldığı ödüller ile ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu herkese ispatlamıştır. Gerek filmlerde, gerekse de günlük yaşantısında oluşturduğu kombinler ile de ne kadar zevkli bir kişilik olduğunu herkese açık bir şekilde gösteren başarılı oyuncu; tercih ettiği saç stili, makyaj, ayakkabı ve kıyafet kombini ile olgun bayanlara ilham kaynağı olmaktadır. İlerleyen yaşına rağmen hala genç kızlara taş çıkartacak bir güzelliğe ve tarza sahip olan Catherine Zeta Jones; aslında kadınlara da bir ipucu vermektedir. Bakımlı olan ve moda trendlerini takip eden kadınların aslında ilerleyen yaşlarına rağmen güzel görünebileceklerini şıklığı ile göstermektedir. Özellikle birçok bayan da; Catherine Zeta Jones saç stili ile saçını yaptırmaktadır. Onun özel gün ve geceler için tercih ettiği saç stilleri oldukça popülerdir.

Siyah Saç Modeli Catherine Zeta Jones

Catherine Zeta Jones saç modeli; farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Genel olarak uzun ve dalgalı saçları tercih eden güzel ve başarılı oyuncu; özel gün ve gecelerde saçlarını toplamayı ve kakül bırakmayı da seviyor. Genelde onu yazın deniz kenarında ve seksi kıyafetlerin içerisinde kıvırcık saç modeli ile görmekteyiz. Yerine göre en uygun saç modelini tercih ederek, neden kadınlara idol olduğunu da aslında açık bir şekilde gösteriyor.

Saç Stili Catherine Zeta Jones

Cahterine Zeta Jones saç rengi de farklı şekillerde karşımıza çıkıyor ve özellikle de koyu tonların daha baskın olduğu görülüyor. Siyah saç rengini birçok saç modelinde tercih eden güzel oyuncu; bazen koyu kahverengi saç rengini de tercih edebiliyor.

Aşağıdaki galeride güzel oyuncu Catherine Zeta Jones saç modeli ve rengi resimleri yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git