Caroline Wozniacki Saç Modeli ve Rengi

Caroline Wozniacki Saç Modeli ve Rengi 

Dünyaca ünlü tenis oyuncusu Caroline Wozniacki; başarılı tenis maçlarının ve aldığı kupaların yanı sıra, stili ile de birçok insanı kendisine hayran bırakmayı başarıyor. 11 Temmuz 1990 Danimarka doğumlu olan profesyonel tenis oyuncusu Wozniacki; dünya sıralamasında bu alanda beşinci sırada yer alıyor. Tenis kortlarındaki başarısının yanı sıra; çektirdiği cesur pozlarla da herkesin ilgisini çekmeyi biliyor. Genelde sarı saçları ile görmeye alışık olduğumuz dünyaca ünlü tenis oyuncusu; zaman zaman saçlarını düz, zaman zaman dalgalı, zman zaman da kıvırcık bir yapıda oluşturuyor. Caroline Wozniacki saç modeli de bu yüzden farklı stillerde karşımıza çıkıyor.

Ünlü Tenişçi Caroline Wozniacki'nin Saç Modeli ve Rengi

Genelde tenis oynarken saçlarını at kuyruğu yapan dünyaca ünlü tenis oyuncusu Caroline Wozniacki; dışarıdaki hayatında ise; düz ve dalgalı saçları pek sık tercih ediyor. Giydiği cesur kıyafetler ile; teniste olduğu gibi, stil konusunda da iddiasını ortaya koyuyor. Vücuduna güvenen ve bu yüzden dekolteli kıyafet ve elbiselerden uzak durmayan Wozniacki; boyunun uzun olması sayesinde de birçok kadına oranla kıyafetleri daha güzel taşıyor. 1.79 boyunda olan güzel tenisçi; topuklu ayakkabı giymesine gerek kalmadan her elbise ve kıyafeti üzerinde rahatlıkla taşıyabiliyor. Caroline Wozniacki saç stili; birçok genç kızın tercih ettiği ve günlük yaşamda uyguladığı bir saç modeli olmaktadır.

Caroline Wozniacki Düz Saç Modeli

Caroline Wozniacki saç rengi; genelde sarı ve tonları ile karşımıza çıkıyor. Zaman zaman bu sarı koyulaşıyor, zaman zaman da sarının rengi açılıyor; özellikle yaz aylarında açık sarı rengini sıkça tercih ediyor.

Aşağıdaki galeride Caroline Wozniacki saç modelleri ve renkleri doğrultusunda hazırlanmış olan fotoğraflar vardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git