Cara Delevingne Sokak Stili

Genç kızların yakından takip ettiği modellerden biri olan Cara Delevingne aslında bir İngiliz olmasına rağmen ona yarı Amerikalı da diyebiliriz. Victoria’s Secret güzelleri arasında yer alan Cara Delevingne; rahat tavırları, deli dolu halleri ve daha da ötesinde sokak stili ile adından söz ettiriyor.

Cara Delevingne’nin sokak stili neden mi çok seviliyor? Bunun en önemli nedenlerinden birisi; milyonların takip ettiği bir ünlü gibi davranmayıp sıradan insan olabilmesinde ve hayatı bir çocuk gibi karşılayabilmesindir. Her ünlünün istediği ama çok az bir kısmının yapabildiği bu özelliği ile büyük bir kitleyi peşinden sürükleyebiliyor.

Cara Delevingne Kimdir?

Tam adı Cara Jocelyn Delevingne olan ünlü model ve oyuncu 12 Ağustos 1992 yılında İngiltere’nin Londra şehrinde doğmuştur. Mavi renkli gözleri ve sarı saçları ile milyonların takip ettiği ünlü, 51 kilo ve 1.73 m boyundadır.

Cara Delevingne’nin Sokak Stili ve Kombinleri

Cara Delevingne özel davetlerde giydiği şaşalı elbiselerinin yanı sıra sahip olduğu sokak stilinden de çok söz ettiriyor. Özellikle sade kombinleri, kot üzerine gömlek veya t-shirt kombinleri ile ön plana çıkıyor. Arada çılgınca şeyler yaparak takipçileri arasında bir akım oluşturuyor. Uçuk renklere boyattığı saçı, iddaalı pozları ve sıradışı mimikleri ile her zaman gündemde kalmaya devam ediyor.

Cara Delevingne’nin sokak modası arasında tam bir genç kız gibi giyindiğini görebiliriz. Çok hafif bir makyaj ve sade kombinler ile sadeliği ön planda tutup dikkatleri güzelliğine ve mavi gözlerine çekmeyi başarıyor.

Cara Delevingne’nin sokak kombinleri arasından seçtiğimiz örneklere göz gezdirerek ondan biraz sadelik ilham alabilirsiniz.

Cara Delevingne Sokak Stili Önerileri

Etiketler:

Cara Delevingne Sokak Stili Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. İlknur dedi ki:

  Bayılıyorum bu kadına ya keşke ben de onun gibi stil olabilsem. Yazıyı tamamen okudum uyguluyacağım yazılanları bakalım olacak mı:)

  1. Sema Erdem dedi ki:

   İlknur Hanım,

   Cara Delevingne’nin stilini bundan sonra daha çok yazılarımız içine taşıyacağız. 🙂

   İyi günler dileriz.

Sayfa başına git