Calvin Klein İle 80’li Yıllar

Calvin Klein İle 80’li Yıllar

Calvin Klein markası hiç şüphesiz ki 80’li yılların vazgeçilmez nostalji modasıdır. 80’li yılların ruhunu yeniden bedeninizde hissetmek istiyorsanız mutlaka tercih edeceğiniz çanta modelleri sıralamasında ilk sıralara yerleşiyor Calvin Klein. Bildiğimiz gibi 80’li yıllardan günümüze kadar yıkılmadan gelen her moda markaları özellikle bayanların her zaman ilk tercihleri ve vazgeçilmezleri arasında yer alıyor ve popülaritesini hiç kaybetmiyorlar. Retro modası bu yaz sezonuna da bomba gibi damgasını vuruyor ve tahtını kimselere bırakmamakta oldukça ısrarlı tasarımlar geliştiriyor. Kendi stilinizi oluşturmak istiyorsanız elbise ya da Jean pantolonlara, Calvin Klein çantalarla çok zarif ve tatlı kombinler yakalayabilirsiniz. Çantalar vazgeçilmezimiz olduğu için çanta modasına ilgimiz her geçen gün giderek artmakta. Calvin Klein yeni sezonda da birbirinden güzel tasarımlarıyla ve yeni modelleriyle yaza damgasını vuruyor ve 80’li yılların en keyifli anılarını bayanlara yaşatmak için oldukça fazla alternatif ile raflarda yerini alıyor.

Sarı 2016 CK Çanta Modeli

Calvin Klein çanta modelleri ile hiç kuşkusuz 80’li dönemlerin vazgeçilmez çanta modellerine yeni bir yorumlar getirmişti, göze alışık gelen renkler dışında daha açık renkli Washed çantaları bize sunmakta.2016 yaz güneşinin sıcaklığını, güzelliğini seçtiği birbirine uyumlu renklerle yaptıkları kombinler ile Calvin Klein ile hissedeceksiniz ve kesin tahminlerimizde bayanların göz bebeği olacak. Bu Calvin Klein mucizesinin 1. sıradan yerini kaptırmayacak olmasıdır. Yaz kreasyonunu kusursuz tasarımlar ve Calvin Klein çanta modelleri ile tamamlayacaksınız.

Bobi Calvin Klein Çanta Modeli 2016

Aslında her gün giydiğiniz kıyafetlere kafanızda tasarladığınız aksesuarların tamamını Calvin Klein mağazaları ve satış noktalarında bulabileceğinizi söyleyebilirim. Bu arada galerimize göz atarak da, Calvin Klein’in eşsiz çanta tasarımları hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git