Büyüleyici Tarzı İle Gigi Hadid Karşınızda

Büyüleyici Tarzı İle Gigi Hadid Karşınızda

1995 ABD doğumlu oyuncu ve model olan Gigi Hadid; cesur tarzı ile herkesi büyülüyor. Genç yaşına rağmen ünü bütün dünyaya yayılmış olan ABD’li güzel; özel gecelerde dekolteli elbiseleri tercih ederken, günlük yaşantısında da frikik ve dekolte vermeyi tercih ediyor. Bu şekilde herkesi etkilemeyi başaran Gigi Hadid; genç kızlara da ilham kaynağı oluyor. Genelde mini, dekolteli, yırtmaçlı ve straplez elbiseleri tercih den güzel oyuncu ve model; özel davetlerde en fazla konuşulan ünlüler arasında yer alıyor. Enmodabox.com olarak Gigi Hadid’in sokak stilini ve özel davetlerde giydiği elbiseleri inceleyeceğiz ve güzel mankenin tarzı hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız.

Gigi Hadid Sokak Stili

Genç yaşta olmanın verdiği avantajı iyi bir biçimde kullanan Gigi Hadid; cesur giyim tarzını sokakta da yansıtıyor. Özellikle İlkbahar ve Yaz aylarında beli açık, göğüs dekolteli ve askılı kıyafetleri tercih ederek herkesin ilgisini çekmeyi başaran güzel oyuncu ve model; yırtık kot pantolonları en fazla tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Sokak stilinde kısa bir üst ve dar paça pantolon kombinini sıkça tercih eden güzel oyuncu ve model; yazın spor ayakkabı giymeyi de ihmal etmiyor. Bunun yanı sıra siyah çanta ve güneş gözlüğü de onun yazlık sokak stilinde sıkça kendisine yer buluyor.

Gigi Hadid Abiye Elbise Modelleri

Kırmızı halıda en cesur tarzı ile görmeye alışık olduğumuz ünlülerin başında geliyor Gigi Hadid. Kusursuz vücudunu; dekolteli, yırtmaçlı ve mini abiye elbiseler ile sergileyen Gigi Hadid; bu tarzı ile katıldığı özel davetlerde herkesin beğenisini topluyor. Gigi Hadid abiye elbise modelleri arasından siz de seçim yaparak, onun gibi cesur ve etkileyici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git