Burcunuza Göre Saç Modeli ve Rengi

Burcunuza Göre Saç Modeli ve Rengi
6 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.640 kez okundu.

Burcunuza Göre Saç Modeli ve Rengi

Siz de burcunuza göre en uygun saç modelini ve rengini öğrenin, bu sayede daha güzel ve daha pozitif bir görünüme kavuşun. İşte burçlara göre saç modelleri ve renkleri…

Koç Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Koç Borcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Koç burcu kadını cesur ve dobra bir kadındır. Günlük yaşamında oldukça heyecanlı ve atik olan koç bucu kadını için en uygun saç modeli kısa saç stili olmaktadır. Eğer kısa saç modelini sevmiyorsanız; at kuyruğu saç modelini de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sizin için en uygun saç rengi; kızıl tonları olacaktır.

Boğa Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Boğa Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Dost canlısı, güvenilir ve sabırlı olan boğa burcu kadını; zaman zaman çılgınca davranışları ve hareketleri de sever. Ancak boğa burcu kadını yerine göre davranmakta ve sınırlarını bilerek hareket etmektedir. Boğa burcuna sahip kadınlar için en güzel saç modeli; sade ve düz saçlardır. Bunun yanı sıra düz ve uzun saçlarda kakül detayı de tercih edebilir. En uygun saç rengi ise; sarı ya da kızılın açık tonlarıdır.

İkizler Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

İkizler Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Hareketli ve heyecanlı bir hayat tarzını seven ikizler burcu kadınları için kolay şekil alan her türlü saç modeli tercih edilebilir. Fakat modelin fazla abartılı olmaması gerekiyor. İkizler burcu kadını için en uygun saç rengi ise; gölgeli ve röfleli saçlar olacaktır.

Yengeç Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Yengeç Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Gayet duygusal ve asil bir yapıya sahip olan yengeç burcu kadını; aynı zamanda hayat dolu ve sevecendir. Bu burca sahip kadınların tercih etmeleri gereken saç modelleri; tamamen doğal olan saç stilleridir. Abartıdan uzak durmak gerekmektedir. Yengeç burcu kadınında kumral saç rengi ise son derece şık bir duruş sergilemektedir.

Aslan Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Aslan Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Asil ve gösterişli bir burç olan aslan burcu kadını; heyecanı ve değişik aksiyonlar aramayı sever. Onlar için en güzel saç modelleri şüphesiz gösterişli ve dikkat çekici modeller olacaktır. Her türlü saç stilini tercih etmeleri mümkündür. En uygun renk ise; açık kumral ve fındıkkabuğu renkleri olacaktır.

Başak Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Başak Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi 

Her zaman için en iyiyi ve en güzeli arayan başak burcu kadını; düz saç stili ile adeta özdeşleşmiştir. Saçlarının daima bakımlı olması başak burcu kadını için büyük önem taşımaktadır. Başak burcuna sahip olan kadınlar için en uygun saç rengi de; platin sarısıdır.

Terazi Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Terazi Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Espriyi seven ve daima güler yüzlü olan terazi burcu kadını; aynı zamanda cazibesi ile de herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Terazi burcu kadını için en uygun saç modeli abartıdan uzak düz saç stilleridir ve saç rengi de; kumral tonlarıdır.

Akrep Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Akrep Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Akrep kadını için; tabiri yerinde ise tuttuğunu koparan bir yapıya sahiptir desek herhalde yanlış olmaz. Onlar için en uygun saç modeli bakımlı ve şekil alabilen saçlardır. Renk konusunda ise siyah olmazsa olmazdır.

Yay Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Yay Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Hayatında daima özgür bir şekilde hareket etmeyi isteyen yay burcu kadını, dönem dönem hızlı kararlar verebilir ve verdiği kararlardan da geri dönebilir. Bu burca sahip kadınlar; dışarıdan bakıldığı zaman yumuşak bir görünüme sahip olan saç stillerini tercih ederler. Bunun için de saç kremi kullanarak şekil vermek en doğru yöntem olacaktır. Yay burcu kadını için en uygun saç rengi ise; kumralın koyu tonları olacaktır.

Oğlak Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Oğlak Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Sorumluluklarını bilen ve ona göre hareket eden Oğlak burcu kadını; başladığı işte ortaya koyduğu çalışma azmi ve kararlılıkla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Oğlak burcu kadını için en uygun saç modeli; uzun ve şekil alabilen saçlardır. Sprey ve jöle ile kolayca şekil verilen saçlar tercih edilebilir. En uygun renk ise; toprağın farklı tonlarıdır.

Kova Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Kova Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Kova burcuna sahip olan kadınlar; planlı ve programlı bir şekilde hareket etmeyi severler. Aynı zamanda aldıkları işi başarıyla sonuçlandırana kadar da gereken tüm çabayı gösterirler. Bu burcun kadınları modern, parıltılı ve dikkat çekici saç modellerini tercih etmektedirler. Aynı zamanda onlar için en uygun saç rengi de; kızıl ve tonları olacaktır.

Balık Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi

Balık Burcu İçin Saç Modeli ve Rengi 

6. hissi kuvvetli olan balık burcu kadını; bir hayli romantik ve duyusaldır. Balık burcu kadını için en uygun saç modelleri; dalgalı ve kıvırcık saçlar olacaktır. Tercih etmeleri gereken saç rengi de; toprak rengi ve tonları olmalıdır.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git