Burcu Esmersoy Youtuber Oldu

Burcu Esmersoy Youtuber Oldu
6 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 33 kez okundu.

Youtuber Burcu Esmersoy (BurcuEs)

Son zamanda popüler bir hale gelen ve neredeyse herkesin kendi videolarını bir kanal üzerinden paylaşarak, sevenleri ile buluştuğu Youtuber akımına Burcu Esmersoy da katıldı. İlerleyen yaşına rağmen güçlü fiziği, konuşması ve giyim tarzı ile 18’lik kızlara bile taş çıkartan Burcu Esmersoy; 5 Nisan’da Youtube kanalı açtı ve kendisine ait olan bu kanal üzerinden farklı aktivitelerde bulunma kararı aldı.

burcues

5 Nisan 2018 Perşembe günü saat 18.00 sularında açtığı Youtube kanalına ilk videosunu yükleyen güzel sunucu Burcu Esmersoy; Youtuber olma yolunda ilk adımı da böylece atmış oldu. BurcuEs adlı kanalında sevenleri ile bundan sonra sık sık buluşacak olan Burcu Esmersoy; birçok Youtuber’a da rakip olacak. Her yaştan izleyiciye uygun dans, moda, spor ve seyahat gibi farklı kategorilerde videolar yayınlayacak olan güzel sunucu; böylece takipçi sayısını da hızlı bir şekilde arttırmayı ve kısa süre içerisinde milyonlara hitap etmeyi amaçlıyor. Birçok Youtuber gibi kendisinin de insanlara faydalı olacağını düşündüğü bilgileri Youtube kanalından insanlarla kolaylıkla buluşturmayı düşünen Burcu Esmersoy; arkadaşlarıyla sık sık dans videoları çekip bunları yayınlayacak. Ayrıca moda hakkında da sıklıkla videolar yükleyecek. Gezip gördüğü yerleri de videoya alarak, insanlara seyahat etmeleri gereken yerler konusunda güzel fikirler sunacak. Son olarak geçmişten gelen spor tecrübesini de konuşturarak, bu noktada da büyük bir kesimin dikkatini üzerine çekmeye çalışacak.

İlk Videosunu Yayınladı Bile

BurcuEs” adıyla 5 Nisan’dan itibaren yayında olan Burcu Esmersoy Youtube kanalında yayınlanan ilk videoyu; Enmodabox.com olarak siz değerli takipçilerimizle paylaşıyor. Aşağıdaki video, güzel sunucunun Youtube kanalındaki ilk videosudur, iyi seyirler, keyifli dakikalar dileriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git