Burberry Prorsum 2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Moda trendleri hakkında en son bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yaz aylarındayız ama modayı yakından takip edenler için ünlü markaların 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonlarını sizlerle paylaşıyoruz. Birbirinden farklı ve elegant modelleri ile karşımıza çıkan Burberry Prorsum Koleksiyonu bu güne kadar olan koleksiyonlardan çok farklı olacak.

Burberry markasının koleksiyonları bu zamana kadar hep en dikkat çekici koleksiyonlardan biri olmayı başarmıştır. Bu senenin Sonbahar/Kış koleksiyonu içerisinde de birbirinden güzel elbise modelleri, paltolar ve çantalar yer alıyor.

Military tasarımlı paltolar bu senenin en dikkat çekici parçaları arasında yer alıyor. Özellikle son yıllarda artan military trendi bu sonbahar aylarında da devam edecek. 2016 Sonbahar/Kış moda trendleri hakkında bilgi almak istiyorsanız: “2016 Sonbahar/Kış Modası – En Moda 9 Trend” yazımıza bakabilirsiniz.

Burberry’den Renkli ve Göz Alıcı Abiye Elbise

İnanılmaz güzel bir elbise. Kendi adımıza bayıldığımız söyleyebiliriz. Kesimi, detayları, renkleri mükemmel bir ahen oluşturuyor.

Elbisenin fiyatı:£1,795

Burberry 2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda Ön Plana Çıkan Rengarenk Çanta

Burberry 2016 Koleksiyonu‘nda yer alan yüksek işçilik sonucu ortaya çıkmış bayan çanta modeli ile mükemmel ve elegant kombinler oluşturabilirsiniz.

Çantanın fiyatı: £1,495

Military Trendi Bir Adım Önde

Sonbahar ve Kış aylarının en büyük moda trendleri arasında yer alan military trendinden izleri Burberry 2016 koleksiyonunda da görebiliyoruz.

Çantanın fiyatı: £1,595

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git