Bu Yaz Kısa Üstler Bir Hayli Moda

Bu Yaz Kısa Üstler Bir Hayli Moda

Bu yaz kısa üstler bir hayli moda oluyor. Şuan bile dışarıya çıktığınız zaman kısa üstlerle kombin yapmış birçok genç kızı görebilirsiniz. Üstelik eskiden sadece genç kızların tercih ettiği kısa üst modelleri; artık olgun bayanların da tercihi oluyor. Birçok kadın kısa üstler yaptığı kombin sayesinde yazın hem sıcak havalarda biraz olsun serinlik kazanma, hem de dikkatleri üzerine çekme imkanı elde ediyor. Bu yaz bir hayli moda olan kısa üstlerde; canlı renkler ve farklı tasarımlar göze çarpıyor. Özellikle yaza uygun olan açık renkler ve tonları ile desenli modeller ön planda yerini alıyor. Yazın hem sıcak havalardan bunalan bayanlar, hem de tarzı ile karşı cinsi etkisi altına almak isteyen hanımlar; kombin yaparken bu modelleri sıklıkla tercih ediyor. En güzel kısa üstleri seçerek, altına ister dar bir pantolon, ister mini etek, isterseniz de spor için bir tayt tercih edebilirsiniz. Ancak kısa üstlerin altına mutlaka spor bir ayakkabı giymeniz gerekiyor. Zira topuklu giyilmesi durumunda biraz abes bir görüntü ortaya çıkıyor.

Son Çıkan Kısa Üst Modelleri

En Son 2012’de Modaydı

Kısa üstler en son 2012 yılında moda olmuştu ve o tarihten sonra pek sık kullanılmıyordu. Ancak 2016 yılında yeniden kısa üstler popüler bir hale geldi. Bunun nedeni de havaların ülke genelinde kavurucu biçimde olmasıdır. Bir türlü ne giyeceğini bilmeyen bayanlar; soluğu kısa üstleri tercih ederek alıyorlar. 2016 kısa üst modelleri de bu yüzden çeşitlilik arz edecek şekilde bayanların karşısına çıkıyor. Sıradan tasarımların yanı sıra; daha farklı ve dikkat çekici modeller de ön plana çıkıyor.

Askılı Kısa Üst Modeli 2016

Yeni sezon kısa üst modelleri arasından seçim yaparken; tarzınıza ve bedeninize göre seçim yapmalısınız. Ancak bu şekilde tam anlamı ile bir bütün olarak aradığınız şıklığı elde edebilirsiniz değerli arkadaşlar.

Galerimizde en güzel ve en şık kısa üst modelleri yer alıyor, göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git