Bu Yaz Çiçek Deseni Bir Hayli Popüler Olacak

Bu Yaz Çiçek Deseni Bir Hayli Popüler Olacak

2016 yazında çiçek desenleri ön plana çıkıyor. Bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan elbise, kıyafet, çanta ve ayakkabılarda sıklıkla çiçek desenlerini göreceğiz. Aynı zamanda kolye ve küpelerde de yine çiçek deseni fazlasıyla vuku bulacak. Çiçek desenleri ile ön plana çıkan bayan tasarımları sayesinde kadınların ve genç kızların yaza özel görünüme kavuşmaları da kolay bir hale gelmiş olacak. Her yaştan bayanın çiçek desenli tasarımlar arasından istediği modeli bulması oldukça kolay bir hal alacak.

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modeli 2016

Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modelleri 2016

Çiçek deseninin yer aldığı elbiseler; 2016 yazına adeta damga vuracak. Üstelik farklı tarzlara özel olacak şekilde üretilen elbiseler sayesinde her bayan kendi stiline uygun olan çiçek desenli elbiseyi bulabilecek. Gerek kapalı giyinen kadınlar için tesettürlü çiçek desenli elbiseler, gerekse de cesur bayanlar için çiçek desenli mini, kısa, yırtmaçlı ve dekolteli elbiseler piyasadaki yerini alıyor. Herkesin giyim zevkine göre seçim yaparak, hem günlük yaşantıya uygun, hem de özel günlere uyum sağlayan çiçek desenli elbiseleri bulması mümkün hale gelecektir.

Çiçek Desenli Giyim Parçaları 2016

Çiçek deseninin ön plana çıktığı giyim parçaları da yine 2016 yazında moda olacak. Çiçek desenleri ile rengarenk üretilmiş olan kıyafetler sayesinde bayanlar daha gösterişli ve daha zarif bir duruşa sahip olma fırsatı bulacaklar. Farklı giyim parçaları, çiçek desenleri ile bu yaza özel olarak tasarlanmış halleri ile piyasada yerini almaktadır. Bu alanda LCW, Defacto, Koton, H&M, Zara Giyim farklı markaların özel tasarımları bulunmaktadır.

Çiçek Desenli Yazlık Bayan Tişört Modeli 2016

2016 Çiçek Desenli Bayan Tişört Modelleri

Kadınlar için özel olarak üretilmiş olan tişörtler içerisinde de yine çiçek desenleri dikkat çekiyor. Bu şekilde dizayn edilmiş olan tişörtler bir hayli popüler olacak gibi duruyor.

2016 Yazlık Çiçek Desenli Bayan Pantolon Modeli

2016 Çiçek Desenli Bayan Pantolon Modelleri

2016 yazında dikkat çeken bayan tasarımları arasında; çiçek desenli pantolonlar da yer alıyor. Çiçek deseninin ön plana çıktığı renkli bayan pantolonları ile bayanlar birbirinden şık ve zarif kombinler oluşturma fırsatı bulacaklar.

Tesettür Yazlık Çiçek Desenli Etek Modeli 2016

2016 Çiçek Desenli Etek Modelleri

Bu yaz eteklerde de yine çiçek deseni dikkat çekiyor. Çiçekli ve renkli etekler sayesinde özellikle genç kızlar günlük gezmeler için son derece sempatik ve sevimli kombinler oluşturacaklar.

Çiçek Desenli Yazlık Bluz Modeli 2016

2016 Çiçek Desenli Bluz Modelleri

Rahat ve ferah olmayı tercih eden hanımlar için 2016 yazına özel olarak üretilen bluzlarda çiçek deseni de yer alıyor. Çiçek deseni sayesinde bu seneki yazlık bluzlar da yine hanımlara trend olma fırsatı sunuyor.

2016 Yazlık Çiçek Desenli Ferace Modeli

2016 Çiçek Desenli Ferace Modelleri

Tesettürlü kadınlar için özel olarak üretilen feracelerde de yine çiçek deseni ön plana çıkıyor. Kapalı kadınlara da bu sayede 2016 yaz modasına uyum sağlayacak kombinler oluşturma fırsatı sunulmuş oluyor.

2016 Yazlık Çiçek Desenli Eşarp Modeli

2016 Çiçek Desenli Eşarp Modelleri

Tesettürlü hanımlar için özel olarak tasarlanan eşarplar; 2016 yazında daha canlı ve daha hareketli renklerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Kapalı kadınlar çiçek desenli eşarplar sayesinde bu yaz daha hareketli ve daha canlı kombinler oluşturma fırsatı bulacaklar.

Çiçek Desenli Yazlık Şal Modeli 2016

2016 Çiçek Desenli Şal Modelleri

Eşarp yerine şal takmayı tercih eden tesettürlü kadınlar; 2016 yaz modasına uygun olacak şekilde üretilmiş olan çiçek desenli şalları tercih ediyorlar. Özellikle bu sene tesettür giyim modası da; çiçek desenli olarak üretilmiş olan şallarla farklı bir boyuta ulaşacak.

Çiçek Desenli Yazlık Portföy Çanta Modeli 2016

Çiçek Desenli Çanta Modelleri 2016

Sadece elbise ve kıyafetlerde değil; çantalarda da yine çiçek deseni bir hayli sıkça kullanıyor. 2016 yazının trend çantaları arasında renkli ve desenli çantalar dikkat çekiyor. Bu çantalar sayesinde bayanlar daha gösterişli kombinler oluşturma imkanı elde ediyorlar. Özellikle kol çantalarında çiçek deseni ön plana çıkarken, portföy çantalarda da yine çiçek deseni oldukça hakim.

Çiçek Desenli Bayan Yazlık Ayakkabı Modeli 2016

Çiçek Desenli Bayan Ayakkabı Modelleri 2016

Bayanlar için 2016 yazına özel olarak üretilmiş olan bez ayakkabılarda da çiçek deseni yoğun bir biçimde kadınların karşısına çıkıyor. Daha çok 2016 yazında dünya evine girecek olan gelin adayları ve genç kızlar bu tür ayakkabıları tercih ediyorlar.

2016 yazı çiçek deseni modasına göre tasarlanmış olan elbise, kıyafet, çanta ve ayakkabıları aşağıdaki galeride bulacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git