Bot Kesim Kot Pantolon İle 5 Şık Kombin

2016 moda trendleri arasında yer alan; çizme kesim, bot kesim veya bootcut kot pantolonlar bayanlar arasında büyük bir moda akımı oluşturmaya başladı. Dar kesimin yanı sıra bot kesim pantolonların da sevenleri fazlası ile var. Peki siz de çizme kesim pantolonlardan hoşlanıyor ama nasıl kombinleyeceğinizi bilmiyorsanız size önerilerimiz var.

Jean pantolonlar içerisinde farklı bir tür olan çizme kesim pantolonları daha sık görmeye başladık. Sizler için birbirinden farklı 5 kombin ile bot kesim jean pantolonların nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgi vereceğiz.

Belli bir dönem boyunca bir kenara atılan çizme kesim kot pantolonlara bir de bu kombinler içerisinde bakın. Büyük olasılıkla fikrinizi değiştireceksiniz. Bot kesim kot pantolonları tek başına hayal ettiğinizde kötü olacağını düşünüyor olabilirsiniz ama doğru bir şekilde kombinlendiğinde ne kadar şık gösterdiğini size kanıtlıyoruz.

Çizme Kesim Kot Pantolon İle Yapabileceğiniz 5 Kombin Önerisi


Bot Kesim Jean Pantolon Modelleri

90’lar modasının bot kesim kot pantolon ile uyumu gerçekten çok başarılı. Ayrıca çizme kesim kot pantolonda yer alan yırtmaçlar da hareketli bir görünüm kazandırmış. Sade ve şık bir görünüm için güzel bir örnek.

Çizme Kesin Jean Pantolon Modelleri

Salaş bir görünüm için biraz daha uzun bir model tercih edebilirsiniz. Kombinde saç bandı ile bohem kültüründen esinlenmeler yer alıyor.

Bootcut Kot Pantolon Modelleri

Bilek üzeri kısa modeller de çizme kesim kot pantolonlarda birçok kişinin tercihi arasında bulunuyor. Özellikle topuklu ayakkabı ile kombinlendiğinde ilgi çekici bir görünüm oluşturuyor.

Bot Kesim Kot Pantolon Modelleri

Daha maskülen bir tavır kazanmak istiyorsanız koyu renklere yönelmeniz daha mantıklı olacaktır. Deri bir çizme ile kombinlediğiniz taktirde çizmenin bileği saran bir model olmasına dikkat edin.

Çizme Kesim Pantolon Modelleri

Zarif, şık ve sıcak bir görünüm için bu kombinde çok güzel bir örnek görüyoruz. Hem dikkat çekici hem de mütevazi bir birleşim olmuş. Çizme kesim kot pantolonlar sadece bot veya çizme ile kombinlenmek zorunda değil. Bir spor ayakkabı ile de çok güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git