Birce Akalay – Hayat Öğretmen Saç Modeli ve Rengi

Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinin başrollerinden biri olan Birce Akalay, dizi içerisinde öğrenciler için zaman zaman tatlı zaman zaman da acı olabilecek bir öğretmeni canlandırıyor. Birce Akalay, şüphesiz birçok kişi tarafından onaylanan, seksi ve dikkat çekici doğal bir güzelliğe sahip.

Şimdi sizlerle birlikte Birce Akalay’ın kullandığı saç modelleri ve rengine bakalım.

Kahküllü Saç Modelinin Koyu Kestane Saç Rengi İle Uyumu

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde, kahküllü bir saç modeli ile seyirci karşısına çıkıyor ve bu saç modelini tekrar moda haline getirdi diyebiliriz. Dolgun dudakları ve kahküllü saçları ile dikkatler Birce’nin üzerinde. Dizide, Hayat Öğretmen’i canlandıran Birce Akalay‘ın saç rengine baktığımızda ise koyu kestane tonları görüyoruz. Önceki projelerinde açık renkler kullanırken; belki de stilistler Hayat Öğretmen karekterine daha koyu renkleri uygun gördü.

Kahküllü saç modeli ile daha mutevazi bir görünüm sergileyen Birce Akalay, karekterinin vermiş olduğu idealist karekterine de uygun bir daç modeli kullanmış oluyor. Kahküllü saç modelini kestane tonlarında bir renk ile kullanmak, onu daha olgun ve hayatı daha fazla ciddiye alan bir karaktere sokmuş.

Ortaya koyduğu kombinleri de değerlendirmek gerekirse, tek kelimeyle muhteşem. Stilistlere büyük alkış göndermek gerekiyor. Karakteri, tam olarak rolüne uygun bir tarzda giydiriyorlar.

Aşağıda yer alan galeriden, Hayat Bazen Tatlıdır’ın tatlı öğretmeni Hayat Öğretmen karakterinin görsellerine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git