Birbirinden Şık Lacivert Renkli 2017 Abiye Modelleri

2017 Lacivert Abiye Modelleri

Bazı renkler vardır, yaz-kış tercih edilebilir. Şüphesiz ki; lacivert rengi de bunlardan birisi ve bayan giyim alanında hep tercih edilen renklerin arasında yer alıyor. Yazın lacivert renk bir tişört, kışın lacivert şık bir bluz bir bayanın genel olarak tercih edebileceği giyim modellerindendir. Abiyelerde de lacivert rengi, her ne kadar kış mevsimine uygun bir renk gibi görülse de; yazlık tasarımlarda da bolca yerini alıyor. Yaz-kış demeden lacivert abiyeler adeta kapış kapış gidiyor.

Lacivert rengi, şıklığın ve emin adımlarla yürüyen bir kadının rengidir. Lacivert bir abiye giyen kadın; özgüveni yüksek, ne yaptığını bilen ve şık bir kadın olarak nitelendirilir. Bu yüzden birçok olgun kadın bu renkte olan abiyelere yönelirler. 2017 yılında da yine lacivert renkte abiyeler, birçok kadının tercihi olacaktır. Lacivert renkli sade abiyeler en çok tüketilen abiyeler arasında yer alırken; hafif dantel detayı olan lacivert renk abiyeler de yine yoğun bir kesimin ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra; 2017 lacivert abiye modelleri içerisinde farklı tasarımlar da bulunuyor. Şimdi bunlara da bir göz atalım.

Lacivert Mini Abiye Modelleri 2017

Straplez yapısı ve önü açık detayı ile genç kızlara uygun lacivert abiye tasarımı… 

Genelde genç kızlar ve bacaklarının kusursuz olduğuna inanlar lacivert renkli mini abiyeleri tercih ederler. Lacivert renkte olan mini abiyeler; adım atmaktan çekinmeyen, güveni yüksek, seksi olduğunu da düşünen bayanların seçimi olurken, bu tür abiyelerin daha çok mezuniyet gecelerinde gün yüzüne çıktığı görülmektedir. Bu arada mini tasarımlı lacivert abiyelerin; straplez, taşlı ve dekolteli modelleri fazla tüketilmektedir.

Taşlı Lacivert Abiye Modelleri 2017

Eşsiz taş işlemeleri ve düşük omuz detayı ile modern bir lacivert abiye tasarımı… 

Bir abiyenin boyu ne olursa olsun; onun gösterişli olması adına taş detayı çok büyük önem arz ediyor. Genelde üst bölümünde yer alan taş işlemeli abiyeler; kadınların göz önünde olmalarına olanak tanıyor. Kapalı giyinenler de, açık giyinenler de; taş detaylı abiyeler ile özel davetlerde aradıkları o gösterişli ve görkemli tarzı yakalıyorlar.

Dekolteli ve Yırtmaçlı Lacivert Abiye Modelleri 2017

Büyük beden giyinen bayanlar için, göğüs dekolteli lacivert abiye… 

Dekolte ve yırtmaç; abiye denilince akla gelen en önemli detaylar arasındadır. Sırtında yer alan dekolte, göğüs bölümündeki dekolteli ve bacakları adım attıkça ortaya çıkaran yırtmaç detayı; kadınların içindeki o şehveti ve albeniyi dışa vuruyor. Lacivert renkle buluşan dekolteli ve yırtmaçlı abiyeler ise; kadınların hem seksi, hem de havalı görünmelerine olanak tanıyor. Bu arada dekoltenin boyutu da yine bayanın cesaretine göre derin bir şekilde tercih edebiliyor.

Tesettüre Uygun Lacivert Abiye Modelleri 2017

Kapalı giyinen kadınlara uygun, lacivert renkte, hoş işlemeleri olan, şık bir lacivert abiye… 

Sadece açık giyinenler için mi bu lacivert abiyeler dediğinizi duyar gibiyiz. Tabii ki, yalnızca açık giyinen cesur kadınlar için değil, kapalı hanımlar için de lacivert renkte abiyeler mevcut. Taşlı, dantelli ve sade tasarımda olan lacivert abiyeler; tesettürlü giyinen bayanların, kendileri için önemli sayılabilecek organizasyonlarda zarafeti yakalamalarına yardımcı oluyor. Genelde düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet, akşam yemeği, iş yemeği gibi ortamlarda bu renkte abiyeler, kapalılar tarafından tercih ediliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git