Birbirinden Farkı 5 Sonbahar Kombini

Birbirinden Farkı 5 Sonbahar Kombini
8 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 807 kez okundu.

Birbirinden Farkı 5 Sonbahar Kombini

Yeni sezonun gelmesiyle birlikte artık farklı kombinler gün yüzüne çıkmaya başladı. Sonbahara uygun kombin oluşturmak isteyen bayanlar için 5 farklı kombin önerisi sunacağız. Bu kombinler Sonbahar modasına uyum sağlamanıza ve soğuk havalardan kendinizi korumanıza yardım edecek. İşte sizin için trendlere göre derlemiş olduğumuz 5 farklı Sonbahar kombini…

Kahve Tonlarında Hoş bir Kombin

kahverengi-kombin

Sonbaharın en önemli renkleri arasında yer alan kahverengi; kombin yaparken de size bir hayli yardımcı olacak. Kahverenginin birçok tonunu Sonbahar için stil oluştururken tercih edebilirsiniz. Örneğin kahverengi bir ceket ve çanta ile kot pantolon ve içerisine farklı renk bir bluz giyerek kombin oluşturabilirsiniz. Altına da erkeksi bot ya da kısa çizme tercihi güzel olacak.

Salaş Kazak Kombini

salas-kazak-kombini

Uzun ve rahat bir yapıda olan, salaş kazak diye tabir edilen kazaklar, Sonbahar mevsiminde bayanların sokak modasına en fazla tercih ettikleri parçalar arasında yer almaktadır. Uzun ve salaş kazakların altına termal bir tayt ve uzun bir çizme giyerek kombin oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra kot pantolon ve bot giyerek de yine uzun ve salaş görünüme sahip olan kazaklarla kombininizi elde edebilirsiniz.

Uzun Hırka Kombini

uzun-hirka-kombini

Asimetrik kesimi ile bayanların harika bir duruşa sahip olmalarını sağlayan uzun hırkalar; bu Sonbaharda da trend oluyor. Uzun hırkalarla yapılacak olan kombinler; Sonbahar modasına uygun bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak. İçerisinde bir kazak ya da bluz, altına kot bir pantolon ve bot giyerek stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Sonbahar Elbise Kombini

sonbahar-elbise-kombini

Sonbahara uygun bir şekilde tasarlanan uzun elbiseler; bayanların günlük gezmelerinin yanı sıra özel davetler için de şık kombinler oluşturmalarına olanak tanıyor. Eğer elbise ile kombin yapmak isterseniz; siz de bu tür elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Tunik Kombini

sonbahar-tunik-kombini

Sonbahar moda trendleri arasında tuniklerle oluşturulan kombinler de yer alıyor. Özellikle tesettürlü bayanların her dönem tercih ettiği tunikler; Sonbahar’da da yine birçok kişinin seçimi oluyor. Rahatına düşkün olan bayanlar da tuniklerle Sonbahar için farklı stiller oluşturabiliyor. Altına bir pantolon ve bot giyerek tuniklerle Sonbahara özel bir tarz yapabilirsiniz. Dış giyim tercihinde palto ve ceketler size yardımcı olacaklar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git