Berlin Sokak Modası

Berlin Sokak Modası 

Almanya’nın Berlin şehri; moda haftalarında dünya çapında ses getiren bir şehirdir. Berlin’de sokak modası denilince akla cıvıl cıvıl renkler ve desenli kıyafetler geliyor. Berlin sokak modası; daha çok rengarenk parçaların bir araya gelmesi ile karşımıza çıkıyor. Almanya’nın birçok kentinde olduğu gibi; Berlin’de de dışarı gezmesine çıkan kadınlar; desenli ve renkli giyim parçalarını kombin ediyorlar. Özellikle diz hizasındaki eteklerin altına giyilen renkli çoraplar sıkça karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda etnik ürünlerin de ön plana çıktığı Berlin’de; desenli kumaşlar ve baskılı kıyafetler dikkat çekiyor.

Berlin Sokak Kombinleri 2016

Renkli Parçalar Dikkat Çekiyor 

Berlin sokak modası 2016 yılında da yine dikkat çekici parçaları karşımıza çıkarıyor. Berlin’de birçok kadın sokağa çıkarken; gösterişli kıyafetleri kombinliyor. İlkhbahar ve Yaz aylarında daha çok renkli mini etekler ve desenli etekler üzerine renkli Tişört, kısa kollu gömlek ve bluzlar ön plana çıkıyor. Kışın ve Sonbahar aylarında ise; renkli çoraplar bir hayli popüler oluyor. Genç kızlar ve kadınlar; renkli kıyafetleri sıkça tercih ederken, etnik kökenli giyim parçaları da kombinlerde yerini fazlası ile alıyor. Berlin’de sokak modasına uyum sağlamak için renkli parçaları bir araya getirerek, en doğru kombini oluşturmanız yeterli olacaktır. Özellikle Türkiye’de yaşayan ve sokak modasına uyum sağlamak isteyen kadınlar; Berlin’deki sokak modasında giyilen kıyafetleri görünce hayrete düşüyorlar. Zira bu parçanın altına bu da gider mi canım dedirtecek cinsten kıyafetler kombin ediliyor.

Almanya Sokak Kombinleri 2016

Desenli Kıyafetler İlgi Görüyor 

2016 Berlin sokak modası içerisinde dikkat çeken diğer parçalar ise; ceket, renkli mont, kaban ve paltolar, desenli şallar, renkli pantolonlar ve yırtık kotlar oluyor. Kombin oluştururken kadınlar birçok kez iç açıcı renkleri tercih ediyorlar.

Aşağıdaki galeride Berlin sokak modası için hazırlamış olduğumuz fotoğraflar yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git