Beli İnce Gösteren En Şık Kombinler

Beli İnce Gösteren En Şık Kombinler 

Eğer siz de fazlalıklarınızda şikayet ediyor ve belinizin daha ince görünmesini istiyorsanız; oluşturduğunuz kombinleri daha titiz ve dikkatli bir şekilde oluşturmalısınız. Zira bir bayan oluşturacağı kombin ile kendisini daha zarif ve daha ince gösterebilir. Yapılan yanlış kombinler sonucu daha iri ve şişman görünmek de aslında bir tehdittir. Bu yüzden kombin yaparken dikkatli davranmalı ve vücudunuzu daha narin gösteren modellere yönelmelisiniz. Şimdi sizlere bu konuda bazı ipuçları vererek nasıl kombinler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Kalem Etek ve Gömlek Kombini

Belinizi ince göstermek istiyor ve klasik bir giyim tarzı benimsiyorsanız; mutlaka kalem etekleri kombininizde barındırın. Gömlek altına doğru bir kalem etek tercihi ile hem klasik bir görünüm elde edeceksiniz, hem de beliniz olduğundan daha ince görünecek. Özellikle iş kadınlarının bu kombini tercih etmelerinde fayda var. Altına da topuklu bir ayakkabı giyebilirsiniz.

Uzun Elbise ve Topuklu Ayakkabı Kombini

Eğer uzun kıyafetleri tercih ediyorsanız, mutlaka topuklu bir ayakkabı giymelisiniz. Giyeceğiniz uzun etek ya da pantolonun da yüksek bel olmasına dikkat etmelisiniz. Bu şekilde hem beliniz daha ince, hem de boyunuz daha uzun gözükecektir.

Tişört ve Pantolon Kombini

Her ne kadar birçok bayan tişört ve penye giydiği zaman salaş bırakmak istese de; yapılan en ciddi yanlışlardan biri de budur. Tişört ya penyeyi mutlaka giydiğiniz pantolon ya da eteğin içine sokmalısınız. Bu şekilde belinizde bollaşma olmaz ve beliniz daha ince görünür.

Kemer Detaylı Elbise Modelleri

Eğer uzun bir elbiseye giymeye karar verdiyseniz; bel kısmında mutlaka kemer detayı kullanın. Bu belinizde bollaşma olmamasına ve belinizin daha ince görünmesine yardımcı olacaktır.

Panel Elbise Modelleri

Panel elbiseler aslında kadınlar için bu noktada önemli bir fırsat olmaktadır. Bu elbiseler ile kadınların beli göz yanılması sonucu daha ince görünecektir.

Aşağıdaki galeride beli ince gösteren elbiseler için derlemiş olduğumuz resimler yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git