Bayram İçin Kombin Önerileri

Bayram İçin Kombin Önerileri

Kadınlar olarak bayramda da şık ve modern görünmemiz lazım. Her türlü ortamda hem modaya uygun, hem de zarif bir duruşa sahip olmak isteyen bizler; bayram için oluşturacağımız kombinlerde de oldukça titiz davranmamız gerekiyor. Hem vücut yapımıza, hem modaya, hem de tarzımıza göre en güzel ve en şık kombini oluşturarak, gerek bayram ziyaretlerini bu şekilde yapmamız, gerekse de evimize gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamamız lazım. Bayram için kombin oluşturmak isteyenlere özel olarak 4 farklı kombin önerisi sunacağız. İlk olarak tesettürlü kadınlar için bayramda kullanılabilecek en modern ve en şık kombin önerisi sizlerle olacak. Bayram kombinleri bölümümüzde daha sonra etek-bluz, pantolon-gömlek ve hırka ya da yeleklerle yapılan kombinler yer alıyor.

Bayrama Özel Tesettür Kombini

Tesettür bayramlık kıyafetleri içerisinde en fazla tercih edilen parçalar; bluz, etek ve feraceler oluyor. Özellikle bu parçalarla oluşturulan kombinler; bayramda kapalı bayanlar için en uygun kombinler arasında yer alıyor. Şık bir sıfır kollu bluzu, uzun bir tesettür etekle meç ederek, üzerine de uyumlu bir ferace alın. Ayakkabı seçiminde bayramda havanın durumuna göre hareket edin. İster babet tarzı bir ayakkabı alabilir, isterseniz de topuklu ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz.

Etek Bluz Kombini

Bayramda etek ve bluz kombini kadınların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Bu Kurban Bayramı’nda da yine etek ve bluzların kombin edilişi; ilk sırada yer alıyor. Gerek tesettürlü kadınlar, gerekse de açık giyinen bayanlar; bu bayramda da en çok etek bluz kombinini tercih edecekler. Kombin yaparken etek ve bluzun Sonbahar mevsiminin renklerine uygun olması lazım. Zira Kurban Bayramı içerisinde bulunduğumuz Sonbahara denk geliyor.

Yüksek Bel Pantolon Gömlek Kombini

Bacak boyunu uzun gösteren pantolonlar; özellikle genç kızlar tarafından günlük yaşamda sıkça tercih ediliyor. Bayramda da yine kombin yapacak olan genç kızların yüksek bel pantolonlara yöneleceğini görüyoruz. Üzerine giyecekleri gömlek ve altına giyilecek olan bez ayakkabı ile kombin rahatlıkla tamamlanabilir. Havanın durumunda göre bir ceket ya da hırka da kullanabilirsiniz. İsteyen gömlek yerine bluz tercihinde de bulunabilir.

Hırka Ya Da Yelekle Yapılan Kombinler

Sonbaharda trend olan hırka ve yelekler bayramda da yine birçok bayanın tercihi olacak. Dış giyim olarak tercih edilecek olan hırka ve yelekler sayesinde bayramda akşam serinleyecek olan havanın etkisinden korunma fırsatı bulan bayanlar; oluşturacakları kombinleri bu sayede Sonbahara özel bir hale getirebilecekler. Bayramlık kombinler içerisinde hırka ve yeleklerin yer aldığı stiller de yine birçok bayan tarafından tercih edilecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git