Bayan Kot Pantolon Modelleri 2017

2017 Bayan Kot Pantolon Modelleri

4 mevsimde de giyilebilen bir giyim modeli olarak dikkat çeken kot pantolonlar; bayan giyim dünyasında önemli bir yere sahiptir. Birçok kadın günlük yaşam için oluşturacağı stilde, kot pantolonlara yer verir. Sade tasarımı, eskitilmiş modeli, yırtmaç kesimi ve boyfriend tarzı ile bu yılda da yine birçok farklı bayan kot pantolonu piyasadaki yerini alıyor.

Yırtık olan bölümü dantel işlemeleri ile kapatılmış olan yeni sezon jeanleri size çok yakışacak. 

Bayanların günlük gezmeler için oluşturacağı tarzlar açısından büyük bir önem arz eden kot pantolon modelleri; yaz aylarında üzerine giyilecek beyaz bir T-shirt, kışın bir kazak, Sonbahar ve İlkbahar’da ise bir bluz ya da bir gömlek ile şahane bir şekilde meç edilebilir. Bayanlar kendi tarzına göre seçecekleri kot pantolonları; yine kendi giyim zevklerine göre kombin edebilirler. Bir kot pantolonun vücudu daha seksi ve daha güzel gösterdiği de aşikardır. Kalça ve basen bölgesini açığa çıkaran ve genelde vücuduna güvenen kadınların tercihi olan kot pantolonlar; kışın uzun çizmelerle şahane bir tarz oluşturuyor. Yazın ise genel olarak genç kızlar kot pantolon altına babet giyiyorlar. Boyfriend kotlar ise son yıllardaki popülerliğini 2017’de de devam ettiriyor.

Yırtık Kotlar Daha Çok Tüketiliyor

Dizleri ve üst bölümü yırtık bir şekilde tasarlanmış olan kot pantolonlar her yıl olduğu gibi 2017 yılında da yine daha fazla tüketilecek gibi duruyor. Kadınların bu şekilde daha dikkat çekici bir stil oluşturmaları aşikar olurken; üzerine giyecekleri şık bir parça ile direkt olarak ilgiyi pantolona çekebilirler. Jean olarak bilinen ve kot pantolon olarak piyasada yerini alan bu tasarımlar; her yaştan kadının günlük yaşantısında kot giymesine olanak tanıyor.

Galerimizde sezonun en moda kot pantolonlarına ait görsel detaylar yer alıyor, aşağıda yer alan galerimizi gezebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git