Baş Döndüren Kabarık Gelinlikler

Baş Döndüren Kabarık Gelinlikler

Gelinlik giymek, bir bayanın ömründe belki de bir kez vakıf olabileceği bir durumdur. Bu yüzden gelin adayları gelinlik seçimi sırasında daha gösterişli ve tabiri yerinde ise şaşalı modellere yönelirler. Kabarık gelinlik modelleri de bu noktada ön plana çıkar. Kabarık, taşlı, dantel detayı olan, işlemeli gelinlikler ile gelin adayları düğünlerinde tam da istedikleri gibi bir duruş elde ederler. Kapalı giyinen gelin adayları için tesettürlü kabarık, açık giyinen cesur gelin adayları için de; dekolteli ya da yırtmaçlı kabarık gelinlik modelleri ön plana çıkmaktadır.

Kapalı Gelin Adaylarına Özel Tesettürlü Kabarık Gelinlikler

Kapalı giyim tarzına sahip olan gelin adaylarının düğünlerinde istedikleri zarafeti ve gösterişi elde etmeleri adına, kabarık tesettürlü gelinlikler özel olarak piyasaya sürülmektedir. 2016 yılında dünya evine girmek isteyen tesettürlü gelin adayları için de yine birçok kabarık model gelinlik yer almaktadır.

Cesur Gelin Adayları İçin Dekolteli ve Yırtmaçlı Kabarık Gelinlikler

Cesur bir giyim tarzına sahip olan ve düğünlerinde gösterişli bir görünüme kavuşarak herkesi etkisi altına almak isteyen gelin adayları için; sırt dekolteli, göğüs dekolteli ve yırtmaçlı kabarık gelinlikler üretilmektedir. Bu şekilde hem vücut hatları ön plana çıkacak, hem de gelinlik modelinin kabarık olması sayesinde gelin adayı istediği duruşa sahip olacaktır.

Dantel Detayı Bulunan Kabarık Gelinlikler

2016 kabarık gelinlik modelleri içerisinde en fazla dikkat çeken modellerin başında; dantel detayı ile süslenmiş olan kabarık gelinlikler yer almaktadır. Bu gelinlik modelleri sayesinde gelin adayının gösterişli duruşu 2 katına çıkacaktır.

Taşlı ve Kabarık Gelinlikler

Eğer abartıyı seviyor ve gösterişten zevk alıyorsanız; düğünde sizin için en uygun gelinlik modeli; taşlı ve kabarık gelinlik olacaktır. Taşların parıltısı ile herkesi etkiniz altına alacak, kabarık olması sayesinde de zarafetinizi açıkça göstereceksiniz.

Prenses Model Kabarık Gelinlikler

Gelin adaylarının her yıl olduğu gibi 2016 yılında da en fazla rağbet gösterdiği gelinlik modelleri arasında prenses gelinlikler ilk sırada yer alıyor. Yeni sezon kabarık gelinlik modelleri içerisinde yer alan prenses model tasarımı ile dikkat çeken gelinlikler sayesinde muhteşem ve fevkalade bir görünüme kavuşacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git