Bahara Özgü Trençkot Modelleri

Bahara Özgü Trençkot Modelleri 

Özellikle son 3 yılda popüler bir hale gelen trençkotlar; bu baharda da birçok kadının tercihi olacak. Serin geçen yaz akşamlarında; birçok kadının trençkot giyerek istediği tarzı yansıtması mümkün olacaktır. 2016 yılının trendleri arasında yer alan trençkot modelleri; şık ve estetik çizgileri ile kadınlara fark yaratma imkanı tanıyor. Sadeliği ile de kadınlara ayrı bir hava katarak, asil bir duruş sergilemelerine yardımcı oluyor. Farklı modelleri ile birçok kadının dikkatini çeken trençkotlar; bu sene de popülerliğini korumaya devam ediyor.

En Güzel Trençkot Modelleri

Açık Renkli Trençkot Modelleri

İlkbahara sayılı günler kala; 2016 trençkot modelleri tasarımları da yavaştan raflarda yerini almaya başladı. Özellikle açık renkli modeller ile bayanlar güneşin yakmadığı havalarda güzel bir stil oluşturacaklar. Genelde kahverenginin açık tonunu bu alanda ön plana görmekteyiz.

Sokak modasına uyum sağlamak adına da yine birçok kadın trençkotları tercih ederek kombinlerini oluşturuyor. İçerisine kısa bir elbise ya da mini bir etek ile bir gömlek ya da bluz giyerek, trençkotun sokak modasına uygun halini yansıtabilirsiniz. Ofislerde çalışan kadınlar da İlkbahar ve Yaz aylarında trençkot tercihinde bulunarak, kombinlerini oluşturabilirler. Özellikle de etek modelleri ve fiyatları 2016 tasarımlarından kısa bir etek seçerek, üzerine giyeceğiniz trençkot ile son derece modern ve zarif bir görünüme kavuşmuş olacaksınız. Dışarıda sizi gören insanlar bu halinizden epey etkilenecek ve dönüp bir daha bakacaklar.

Tesettürlü Trençkot Modelleri 2016

Tesettüre Uygun Trençkot Modelleri

Tesettürlü kadınlar için de farklı trençkot modelleri bulunmaktadır. Modern tesettür modasına uyum sağlamak isteyen genç kızlar ve bayanlar tarafından tercih edilen bu trençkotların boyları biraz daha uzundur. Eşarp, iç giyim parçaları, ayakkabı ve çanta ile doğru bir şekilde kombin edildiği zaman bayanın son derece zarif görünmesine yardımcı olmaktadır.

Aşağıdaki galeride farklı tarzlara uygun trençkot modelleri 2016 tasarımları yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git