Baba Candır Melis Tüzüngüç (Ceylan) Saç Modeli ve Saç Rengi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve MF yapımın üstlendiği Baba Candır dizisinin önemli karakterlerinden birisi olan Ceylan’ın saç modeli herkes tarafından büyük bir ilgi görüyor. Baba Candır Ceylan saç modeli ile genç kızlara adeta bir idol niteliğinde. Sarı ve uzun saçları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu; dizideki sempatik tavırları ile de ön plana çıkıyor.

Baba Candır Ceylan - Melis Tüzüngüç Saç Modeli 7

Baba Candır Melis Tüzüngüç saç stili; erkeklerin de bu güzel oyuncuya olan ilgilerinin artmasına yardımcı oluyor. Kendine has saç modeli ile ön plana çıkan Melis Tüzüngüç; namı diğer Ceylan, dizide fenomen olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor. 21 yaşındaki güzel oyuncu; daha önce Umutsuz Ev Kadınları ve Aramızda Kalsın gibi önemli dizilerde de rol almayı başarmıştır. Aslen bir ses sanatçısı olan Melis; daha sonra kendisindeki oyunculuk yeteneğini keşfederek bu yolda da emin adımlarla yürümeye başlamıştır.

Baba Candır Ceylan - Melis Tüzüngüç Saç Modeli 3

Baba Candır Melis Tüzüngüç saç rengi de sarışın oyuncunun güzelliğine güzellik katmakta ve ona ayrı bir boyut kazandırmaktadır. Birçok kişi TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan bu diziyi seyrederken; güzel oyuncuyu ilgi ile takip etmektedir.

Baba Candır Ceylan - Melis Tüzüngüç Saç Modeli 6

Sizin için Baba Candır Melis Tüzüngüç(Ceylan) Saç Modeli ve Saç Rengi galerisi oluşturduk, aşağıdan bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git