Baba Candır Dila Akbaş (Aslı) Saç Modeli ve Saç Rengi

26 Temmuz 1985 doğumlu Dila Akbaş; dizideki rolü ile herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Özellikle de Baba Candır Dila Akbaş saç modeli ile insanların beğenisini topluyor. Dalgalı bir saç stili ile kendisine has bir tarzı olan Dila Akbaş; dizide Aslı karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkıyor. Beşiktaş Atatürk Lisesi mezunu olan Dila Akbaş; Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam ederken, bir yandan da dizi ve filmlerde rol almaktadır. 2005 ila 2007 yılları arasında eğitim gördüğü Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Deneme Sahnesi Tiyatro Bölümü’nden de mezun olmayı başarmıştır.

Baba Candır Dila Akbaş(Aslı) Saç Modeli ve Saç Rengi 6

Baba Candır Aslı saç stili; özellikle genç kızlara örnek olacak bir niteliktedir. Zira abartılı bir saçı olmayan Dila Akbaş; kendisine has üslubu ile de insanların beğenisini toplamaktadır. Daha önce Kara İnci, Genco ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizelerinde ve 2 kısa filmde rol almıştır.

Baba Candır Dila Akbaş(Aslı) Saç Modeli ve Saç Rengi 10

Baba Candır dizisindeki rolü ile insanlar tarafından aslında bu kız rol yapmıyor, doğal halini gösteriyor düşünceleri de ortaya atılmaya başlanmıştır. İnsanlara samimi ve sıcak gelen bu karakter; birçok kişinin doğal olması nedeni ile de kendisine ilgi duymasına neden olmaktadır. Baba Candır Dila Akbaş saç rengi de; kahverenginin koyu tonlarıyla karşımıza çıkıyor.

Baba Candır Dila Akbaş(Aslı) Saç Modeli ve Saç Rengi 8

Sizin için derlediğimiz Baba Candır Dila Akbaş(Aslı) saç modeli ve saç rengi galerisine bakarak, güzel oyuncunun saç stili hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git