Baba Candır Berna Koraltürk (Ece) Saç Modeli ve Saç Rengi

Baba Candır dizisinde aldığı rolle bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ece karakteri; gerek giyim tarzı, gerekse de saç stili ile herkesi etkisi altına almayı başarmıştır. Baba Candır Ece saç modeli;  kumral ve açık bir ton ile karşımıza çıkıyor. Kendisine has salaş bir tarzı bulunan bu saçlar; omuz hizasında bitiyor ve güzel oyuncu Berna Koraltürk’e dizide ayrı bir hava katıyor.

Baba Candır Ece - Berna Koraltürk Saç Modeli 10

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyenleri ekran başına kilitleyen dizide; Baba Candır Berna Koraltürk saç stili; herkesi kendisine hayran bırakmaya ve birçok kesim tarafından takdir toplamaya da devam ediyor. 1989 doğumlu güzel oyuncu; en son Ah Neriman dizisinde aldığı rol ile de herkesi etki altında bırakmıştı. Baba Candır dizisindeki başarılı rolü ile de yine izleyenleri etkisi altına alıyor.

Baba Candır Ece - Berna Koraltürk Saç Modeli 7

Dizide Salih’in kızı olarak görev yapan Berna Koraltürk; başarılı performansı ve stili ile ön plana çıkmayı başarıyor. Baba Candır Berna Koraltürk saç rengi de; yine kumral olması ve özellikle de güneşe çıktığı zaman daha özel bir havaya bürünmesi, oyuncunun stilinin ne kadar tarz olduğunu da gösteriyor.

Baba Candır Ece - Berna Koraltürk Saç Modeli 9

Aşağıdaki galeride Baba Candır Berna Koraltürk(Ece) saç modeli ve saç rengi profilleri yer almaktadır, teker teker inceleyerek, siz de kendinize bu saç modelinden yaptırabilirsiniz arkadaşlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git