Aşk Yeniden Özge Özpirinçci – Zeynep Taşkın Saç Modeli

Aşk Yeniden dizisinin başrol oyuncularından biri olan Özge Özpirinçci , güzelliği ve yumuşak kalbi ile ilgileri üzerine toplamayı başarıyor. Özellikle dalgalı saçlarda balyajların çok iyi durduğunu söylemekte fayda var. Argan yağı ile saçlarını parlak tutmaya çalıştığını düşünüyorum. Dizideki adı ile Zeynep Taşkın kıvrım kıvrım saç modeli ve  koyu tonlarda saçlara sahip fakat bazı küçük ama fark oluşturan detaylarla saçlarını daha güçlü bir görünüme kavuşturuyor.

Özellikle Aşk Yeniden dizisiyle ününe ün katan Özge Özpirinçci ’nin hafif dağınık ve koyu tonlarda saç rengi bir çok kişi tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. Oyuncunun özellikle bu sezon gösteriyor olduğu performansın yanı sıra doğal görünümü de kendini sevdirmesine olanak sağlıyor.

Sezonun iddialı çalışmalarından biri olan Aşk Yeniden dizisinin, tatlı ve bir o kadar da şirin oyuncusu Özge Özpirinçci dizideki adı ile Zeynep Taşkın hem projeye renk katıyor hem de hayranlarının saç modelini ve rengi hakkında bir çok soru ile karşı karşıya kalıyor. Çünkü o kadar doğal ve samimi bir tarzı var ki gerçekten muhteşem. Özge Özpirinçci ’nin Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflar da onun şirinliğine ortaya koyuyor. Şimdi sizlerle Özge Özpirinçci dizideki adı ile Zeynep Taşkın’ın saç modeli ve rengini yakından görebileceğiniz fotoğraflar ile baş başa bırakıyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git