Aşk Laftan Anlamaz Özcan Tekdemir – Aslı Saç Modeli ve Rengi

Aşk Laftan Anlamaz Özcan Tekdemir – Aslı Saç Modeli ve Rengi

Aşk Laftan Anlamaz adlı dizinin sevilen karakterleri arasında yer alan Özcan Tekdemir; dizideki rolü ile birçok kişiyi kendine hayran bırakıyor. Dizinin önemli karakterleri arasında yer alan Özcan Tekdemir; dizide Aslı adı ile karşımıza çıkıyor. Giyim tarzı, makyajı ve saçı ile birçok genç kızı kendine hayran bırakarak, dizide idol haline gelen güzel ve başarılı oyuncu; daha önce Merhamet ve Kara Para Aşk gibi önemli dizilerde de rol almıştı. Aşk Laftan Anlamaz dizisindeki rolü ile kısa sürede hatırı sayılır bir hayran kitlesi yakalayan başarılı oyuncu; Aşk Laftan Anlamaz Özcan Tekdemir saç stili ile de dikkatleri çekiyor. Dizide dalgalı ve kıvırcık saç stillerini daha fazla tercih eden başarılı oyuncu; saç rengiyle de ön plana çıkıyor.

Aşk Laftan Anlamaz Aslı Topuzlu Saç Stili

Aslı Karakteriyle Dizide Yer Alıyor 

Dizide farklı saç stillerini tercih eden ve bölüme göre farklı saç renklerini uygulayabilen Özcan Tekdemir’in Aslı rolü ile en fazla dikkat çeken saç rengi kızıl olarak dikkat çekiyor. Aşk Laftan Anlamaz Aslı saç rengi içerisinde en fazla ilgi gören kızıl; özellikle neşeli ve kendisine güvenen karakterlerin tercihi oluyor. Siz de eğer kendinizden emin görünmek istiyorsanız; bu saç rengini kullanabilirsiniz.

Aşk Laftan Anlamaz Aslı Dalgalı Saç Modeli

Aşk Laftan Anlamaz Aslı saç modeli ile dizinin fenomen isimlerinden biri haline gelmeyi başarmıştır. Bu saç modelini beğenmeniz durumunda siz de tercih edebilirsiniz.

Galerimizde fikir sahibi olmanız için; Aşk Laftan Anlamaz Özcan Tekdemir saç rengi ve modeli fotoğrafları bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git