Aşk Laftan Anlamaz Hande Erçel – Hayat Saç Modeli ve Rengi

Aşk Laftan Anlamaz Hande Erçel – Hayat Saç Modeli ve Rengi

Kanal D’de yayınlanan Güneşin Kızları adlı dizide ün yapan ve herkesin beğenisini toplayan Hande Erçel; bu kez de Show TV ekranlarında gösterilen Aşk Laftan Anlamaz adlı dizide karşımıza çıkıyor. Tıpkı Güneşin Kızları dizisinde olduğu gibi; Aşk Laftan Anlamaz adlı dizide de kendine has tarzı, tavırları ve saç stili ile birçok kişiyi hayran bırakan başarılı ve güzel oyuncu; birçok genç kızın saçlarına da adeta yön veriyor. Aşk Laftan Anlamaz Hande Erçel saç modeli dizide çok beğenildiği için; birçok genç kız güzel oyuncunun dizideki saç modelini arıyor. Dizide birçok farklı saç modeli ile karşımıza çıkan güzel yıldız; genelde düz kesim saçı tercih ediyor.

Aşk Laftan Anlamaz Hayat Saç Stili

Dizide En Fazla Tercih Ettiği Saç Stilleri 

Dizideki rolü gereği farklı farklı saç modelleri ile izleyici karşısına çıkan Hande Erçel; düz saç stilinin yanı sıra, dalgalı, topuzlu, küt saç stillerini kullanıyor. Aşk Laftan Anlamaz Hayat saç modeli; genelde 20’li yaşlardaki genç kızların tercih edebileceği modeller olarak dikkat çekiyor.

Aşk Laftan Anlamaz Hayat saç rengi de; kumral ve tonları ile dizide karşımıza çıkıyor. Dönem dönem koyu kahverengi de tercih ediliyor.

Aşk Laftan Anlamaz Hande Erçel Kumral Küt Saç Stili

Galerimizde Aşk Laftan Anlamaz adlı dizinin başarılı oyuncusu Hande Erçel’in yani Hayat karakterinin saç modelleri ve rengi yer alıyor.

Etiketler:

Aşk Laftan Anlamaz Hande Erçel – Hayat Saç Modeli ve Rengi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Sudenaz dedi ki:

  Mükemmel bir yazı olmuş. Teşekkürler.

  1. Aslı Kerem dedi ki:

   Beğenmenize sevindik, biz teşekkür ederiz Sudenaz Hanım…

   İyi Günler Dileriz…

Sayfa başına git