Arrow Katie Cassidy – Laurel Lance Saç Modeli

Bu yazımızda Arrow dizisinin genç ve güzel oyuncularından biri olan Laurel Lance, gerçek ismi ile Katie Cassidy saç modeli ve rengi hakkında sizlere bilgiler aktaracağız. Oyuncunun saç modeline baktığımızda saç rengi ve modeli dalgalı ve kumral lakin üzerine atılmış balyajlarla daha açık görünmesini sağlıyor muhtemelen. Bazen de platin sarısı saç rengini tercih ediyor. Yüzünü ışıltılı ve ön plana çıkaran bu saç rengi ile büyük bir hayran kitlesi yakalamış durumda. Oyunculuğunun yanı sıra samimi duruşu ile de ilgiyi üzerine toplayan oyuncunun, diğer oyuncalara göre daha sade ve narin bir saç modeli kullanıyor.

Özellikle son dönemlerde tv dizilerinde genç ve güzel oyuncuların sayısı oldukça az. Arrow dizisi oyuncuları arasında çok önemli bir yere sahip olan güzel oyuncu tarzı ile de adından söz ettiriyor. Instagram hesabında ve sosyal hesaplarda güzel oyuncunun birbirinden güzel saç modelleri bulunuyor.

Arrow dizisinin sevilen oyuncusu Katie Cassidy hafif maskülen tavırlarını bazen saçına da yansıtıyor. Sert duruşunun altında rolün gerektiği özellikler de yer alsa da daha çok iş kadınlarına hitap eden bir saç modelini kullanıyor. Uygulaması da bir hayli kolay olan saç modelini foto galeri ile de inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git