Arnavut Kaldırımlarından Yükselen Topuk Sesleri

Arnavut Kaldırımlarından Yükselen Topuk Sesleri

Kadın topuk sever, kadın topuk giyer. Kadın ayakkabısı denilince aklınıza ilk önce babet mi geliyor, yoksa topuklu ayakkabı modelleri mi? Elbette topuklu ayakkabılar gelir; çünkü topuk, kadının dişiliğini simgeler ve günümüz kadınları artık gündüz şıklığında da stilettolar başta olmak üzere, en iddialı topuklu ayakkabı modellerini tercih ediyorlar. Birkaç yıl öncesine göz attığınızda topuklunun sadece düğün gibi özel gecelerde giyildiğini görebilirsiniz. Özellikle de kadınlar gündüz dışarı çıkarken asla ve asla topukluyu tercih etmezlerdi. Ta ki ayakkabı modasının yüzü stiletto tarzı iddialı modellere dönene kadar. Artık değil akşamları, ofise giderken, hatta arkadaşlarınızla kahve içerken bile stilettolarınızdan vazgeçemez hale geldiniz.

Pembe 2016 Yazlık Stiletto Ayakkabı Modeli

Kaldırımların uygun olmaması bile kadınları topuklu giymekten yıldıramazken; stilettoların modernleşen görüntüsü de bunu tetikliyor. Klasik bir parça olduğu düşüncesinden sıyrılsanız iyi edersiniz. Çünkü slimfit bir jean pantolonu üzerine giyeceğiniz beyaz bir gömlek altına geçireceğiniz ten rengi mat stilettolarınız ile gündüz şıklığını, dibine kadar yakalayabilirsiniz. Hatta bu görüntü ile geceye bile devam edebilirsiniz.En Zarif Stiletto Ayakkabı Modeli

Tabi topuklu ayakkabı denilince özellikle de söz konusu olan stiletto ise; kalem etek ve kalem elbise modellerinden bahsetmemek olmaz. Fiziğine güvenen hanımların giydiği kalem etekler ve altına giydikleri stilettoları ile ofis şıklığını yakalamalarının dışında aynı zamanda iddialarını da ortaya koymuş oluyorlar. Kısacası artık klasik tarzların değil spor-şık tarzların da en önemli tamamlayıcısı stilettolardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git