Ariana Grande Sokak Stili ve Moda Trendleri

Ariana Grande’nin sokak stili ve takip ettiği moda trendleri hakkında bilgi vermeden önce onu biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Ariana Grande Kimdir?

26 Haziran 1993 yılında doğan Ariana Grande, Amerikan vatandaşı oyuncu ve şarkıcıdır. Sitcom dizilerinde aldığı roller ile oyuncculuk kariyerine başlayan Ariana, diğer bir taraftan da müzikteki yeteneklerini sergilemiştir. Hem oyuncu hem de şarkıcı olan birinin en güzel eserleri tabi ki müzikal olur. Oldukça semparik tavırları ve insanın içini ısıtan samimi duruşu ile kısa süre içerisinde çok büyük bir kitleyi peşinden sürükleyen Ariana, bu günlerde “Dangerous Woman” albümü ile listelerin altını üstüne getirmeye devam ediyor.

Ariana Grande’nin Sokak Stili

Ariana Grande yaşı itibariyle daha çok genç yaşta bayanlar tarafından takip ediliyor ve örnek alınıyor. Durum böyle olunca deli dolu kombinler ve hareketli bir yaşantı da beraberinde geliyor. Özellikle genç kızların kendileri için ilham alabileceği sokak stili ile Instagram’da 80 milyonun üzerinde takipçisi bulunmaktadır.

Rahat tavırları ve neşeli halini giydiği kombinlere de yansıtan Ariana Grande, özellikle genç kızlar için büyük bir ilham kaynağı olabilir.

Ariana Grande’nin Sık Kullandığı Kombin Parçaları

Ariana Grande’nin en çok kullandığı parçaları aşağıda sıraladık. Özellikle sokak stilini sahnede de kullandığını görebiliyoruz. Listeye ekleyecekleriniz varsa yorum bırakabilirsiniz.

  1. Mini Kot
  2. Bol Sweatshirt
  3. Askılı Elbiseler
  4. Bol Gömlekler
  5. Boynunda Kullandığı Aksesuarlar
  6. Platform Topuk Ayakkabılar

Ariana Grande Foto Galeri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git